ساخت سالن های چند منظوره با هدف مدیریت اوضاع در شرایط بحرانی

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: سالن های چند منظوره با هدف مدیریت اوضاع در شرایط بحرانی احداث می شوند.
ساخت سالن های چند منظوره با هدف مدیریت اوضاع در شرایط بحرانی

اسماعیل نجار پیش از ظهر امروز یک شنبه در آیین کلنگ زنی پایگاه چند منظوره مدیریت بحران شهر قلعه تل اظهار کرد: بسیاری از مردم تصویر نادرستی از سالن های چند منظوره دارند؛ این سالن ها برای استقرار افراد در مواقع بحرانی نیست، این سالن تنها برای مدیریت اوضاع در شرایط بحرانی احداث می شوند.

 مدیر کل مدیریت بحران خوزستان نیز در این مراسم عنوان کرد: در ابتدای تشکیل مدیریت بحران در کشور اعتبارات خوبی برای احداث سالن های چند منظوره در نظر گرفته شد. متاسفانه تعدادی از سالن های چند منظوره در استان خوزستان از کاربری اصلی خود خارج شدند. باید در این خصوص توجه ویژه ای از سوی مسئولان مربوطه صورت بگیرد.

کیامرث حاجی زاده تصریح کرد: منطقه قلعه تل به دلیل قرار گرفتن بر روی گسل زلزله و همچین مواجه با رانش زمین به صورت پیاپی نیازمند یک سالن چند منظوره بحران مجهز است. این منظقه با چندین بحران مهم مواجه است.

محمد نجاتی پور، فرماندار باغملک نیز این مراسم عنوان کرد: عملیات اجرایی این پروژه با اعتبار ٣٠ میلیارد ریال آغاز شده است. در چند سال اخیر دو زلزله با ریشتر بالا این منطقه را لرزاند و البته این شهر در مسیر سیل نیز قرار دارد همین اتفاق‌ها ضرورت احداث یک پایگاه چند منظوره بحران را بیش از پیش نشان می دهد.

علیرضا ره‌انجام، شهردار قلعه تل نیز در این مراسم با بیان اینکه این پروژه در زمینی به مساحت ۲ هزار متر احداث خواهد شد، افزود: البته کاربری این زمین برای این منظور تغییر کرده است. با توجه به بحران مالی که در این شهرداری این منطقه وجود دارد نیازمند توجه بیشتری از سوی مسئولان استانی و کشوری هستیم.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.