حملات پرسپولیس تأثیرگذار نبود/ کاشیما منطقی بازی کرد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حملات شاگردان برانکو مقابل کاشیما تأثیرگذار نبود و نتوانست دروازه کاشیما را تهدید کند.
حملات پرسپولیس تأثیرگذار نبود/ کاشیما منطقی بازی کرد

محمود کلهر در خصوص دیدار پرسپولیس برابر کاشیما آنتلرز گفت: باید بپذیریم مقابل کاشیما خوب نبودیم، آن هم به دلیل اینکه ۳-۲ بازیکن تأثیرگذار در ترکیب پرسپولیس حضور نداشتند و به همین دلیل پرسپولیس نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد.

وی تأکید کرد: کاشیما آنالیز بسیار خوبی از پرسپولیس کرده بود. آنها به جو استادیوم آشنا بودند، کاملا نقاط ضعف پرسپولیس را شناسایی کرده بودند و با توجه به اینکه در دیدار رفت به پیروزی دست پیدا کرده بودند، برای دیدار برگشت استرسی نداشتند و به حداقل امتیاز هم راضی بودند و توانستند با ارائه یک بازی منطقی و پرس از جلو، جام قهرمانی را به دست آورند.

کلهر افزود: جناحین چپ و راست پرسپولیس بیکار بودند و نتوانستند عملکرد مثبتی داشته باشند. بین خط هافبک و خط حمله فاصله زیادی بود و در مجموع دیدیم که حملات پرسپولیس تأثیرگذار نبود و هر بازیکن پرسپولیس که صاحب توپ می شد، دو بازیکن کاشیما او را محاصره کرده و اجازه بازی سازی نمی دادند اما در بین تمام بازیکنان پرسپولیس، نوراللهی و بشار رسن عملکرد بهتری نسبت به دیگران داشتند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص تیم کاشیما آنتلرز هم گفت: این تیم حرفه ای بازی کرد، چند بازیکن خلاق مثل سرجینیو، سیلوا و سوزوکی داشت اما بقیه بازیکنان این تیم سطح بالایی نداشتند، ولی همان چند مهره تأثیرگذار نقش بسیار پررنگی در قهرمانی تیمشان به وجود آوردند و دیدیم بازی قابل قبولی از خود ارائه داده و اجازه ندادند پرسپولیس به یک هماهنگی کامل دست پیدا کند. البته باید بپذیریم سرخپوشان تا همین جا هم که به فینال رسیدند عملکرد مثبتی داشتند و شاید خیلی ها انتظار چنین نتایجی را از پرسپولیس نداشتند، ولی اگر چند بازیکن تاثیرگذار در تیم بودند مطمئنا در پایان بازی قرمزپوشان بودند که جام را بالای سر می بردند، زیرا کاشیما قوی تر از السد و الدوحیل نبود.

وی در خصوص خط حمله پرسپولیس هم گفت: علیپور تلاش زیادی از خود نشان داد و چند بار هم موقعیت سازی کرد اما متاسفانه به دلیل فشاری که بر روی بازیکنان پرسپولیس بود نتوانست کار بزرگی انجام دهد اما، منشا روزی خوبی را نداشت و اعتقاد دارم پرسپولیس در این دیدار کمترین موقعیت گل را داشت اما در مجموع با توجه به اینکه این تیم تنها ۱۳ بازیکن داشت، همگی توان زیادی از خود به نمایش گذاشتند و در دقایق پایانی هم چندین موقعیت خوب را از دست دادند که اعتقاد دارم اگر از ابتدای بازی فشار بر روی دروازه کاشیما می آوردند مطمئنا نتیجه دیگری در پایان رقم می خورد.

کلهر در پایان و در خصوص حضور پرشور تماشاگران پرسپولیس در ورزشگاه گفت: باید از آنها تقدیر و تشکر کرد. همیشه هواداران استقلال و پرسپولیس برای تیم خودشان وقت می گذارند، از راه دور و نزدیک می آیند و تا پایان تیمشان را تشویق می کنند و حتی بعد از اینکه تیم به قهرمانی دست پیدا نکرد، بازیکنان را تشویق کردند. باید قدر این هواداران را دانست، به آنان افتخار کرد و به گونه ای با آنان رفتار کرد که در شأن این هواداران متعصب و پرشور باشد.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.