زائران اربعین در شلمچه بیش از یک میلیارد ریال صدقه دادند

رئیس کمیته امداد (ره) امام خمینی خرمشهر از پرداخت بیش از یک میلیارد ریال صدقه طی ایام اربعین از سوی زائران حسینی در مرز شلمچه خبر داد.
زائران اربعین در شلمچه بیش از یک میلیارد ریال صدقه دادند

علی ناصر زاده  اظهار کرد: زائران اربعین حسینی در مدت دو هفته‌ که در این استان و به ویژه پایانه مرزی شلمچه تردد داشتند در مجموع بیش از یک میلیارد ریال صدقه پرداخت کردند.

وی افزود: این میزان صدقه توسط هفت پایگاه در پایانه مرزی شلمچه و بعضی پایگاه‌های شهرستان‌ خرمشهر که در مسیر زائران اربعین بوده، جمع ‌آوری‌ شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خرمشهر از رشد ۱۰۰ درصدی میزان صدقات جمع‌ آوری ‌شده امسال در مرز شلمچه نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت:

 میزان صدقات جمع‌ آوری ‌شده امسال در مرز شلمچه نسبت به صدقات سال گذشته ایام اربعین حدود ۱۰۰ درصد افزایش داشته است که این کمک‌ها به زودی و بر اساس سرفصل‌های مشخص میان نیازمندان شهرستان توزیع می‌شود.

 بنا به گفته ناصر زاده کمک به تامین مسکن نیازمندان، پرداخت کمک‌ هزینه خرید جهیزیه، پرداخت کمک‌های موردی و ابن سبیل، پرداخت کمک‌ هزینه تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان و پرداخت هزینه‌های درمانی به نیازمندان از جمله موارد مصارف صدقات است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) خرمشهر همچنین از کمک یک میلیارد ریالی به زائران اربعین امسال از سوی این نهاد حمایتی خبر داد و اظهار کرد: امسال در مجموع یک میلیارد ریال برای زائران اربعین حسینی تحت پوشش کمیته امداد خرمشهر به عنوان کمک  هزینه  سفر پرداخت شده است.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.