امدادرسانی به ۹۴ خانوار متاثر از بارندگی در خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان از کمک رسانی و امداد رسانی این جمعیت به ۹۴ خانوار متاثر از بارندگی شدید روزهای اخیر خوزستان خبر داد.
امدادرسانی به ۹۴ خانوار متاثر از بارندگی در خوزستان

التزام –

علی خدادادی د با اشاره به بارندگی شدید روزهای گذشته در مناطق مختلف خوزستان اظهار کرد: در مناطق امامزاده بابا احمد، دلی محمدحسین‌خان، جله دشت لیر، لیرک تنگ تینا، وارگه سبز و چلو شهرستان اندیکا به ۲۵ خانوار کمک رسانی شد. در این شهرستان دو تیم امداد و نجات به تعداد ۹ نفر، یک خودروی آمبولانس و یک خودروی پشتیبانی حضور داشتند.

خدادادی ادامه داد: در بین عشایر بخش عقیلی، کیارس، پل پرزین و عشایر حاشیه شهر شهرستان گتوند به ۲۹ خانوار آسیب دیده ناشی از سیل کمک رسانی شد و ۵۸ نفر نجات یافتند. در این شهرستان سه تیم امداد و نجات به تعداد ۱۱ نفر یک خودروی آمبولانس و یک خودروی پشتیبانی حضور داشتند.

وی افزود: در شهرستان آغاجاری به ۱۵ خانوار آسیب دیده از سیل کمک رسانی شد. در این شهرستان دو تیم امداد و نجات به تعداد هشت نفر، یک خودروی آمبولانس، یک خودروی نجات و یک خودروی پشتیبانی حضور داشتند.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر خوزستان گفت: در مناطق شهرک بعثت، اسلام آباد علیا، حسین آباد شیخ، سطح شهر(کوچه مرتضوی) و کمربندی روبروی اداره راه و شهرسازی بهبهان به ۱۰ خانوار شامل ۵۱ نفر کمک رسانی شد. در این شهرستان دو تیم امداد و نجات به تعداد ۹ نفر، یک خودروی آمبولانس و دو خودروی پشتیبانی مشارکت داشتند.

خدادادی عنوان کرد: در بین عشایر مناطق میان آب، درخزینه و جاده کشت و صنعت کارون شهرستان شوشتر هم به ۱۵ خانوار شامل ۶۵ کمک رسانی صورت گرفت. در این عملیات دو تیم امداد و نجات به تعداد هشت نفر، یک خودروی آمبولانس و دو خودروی پشتیبانی مشارکت داشتند.

وی گفت: همچنین بین این خانواده ها ۵۸۰ کیلوگرم پلاستیک پوششی، پنج تخته چادر، ۲۷۸ تخته پتو، ۸۰ تخته موکت، ۴۷ شعله چراغ والور، ۵۷۹ کیلوگرم مواد غذایی و ۳۸۶ قوطی کنسروجات توزیع شد.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.