سربازان انقلاب اسلامی ایران همیشه در صحنه حضور دارند

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: سربازان انقلاب اسلامی ایران همیشه در صحنه حضور دارند و تا اخرین نفس در مقابل دسیسه های آمریکا مقاومت می کنند.
سربازان انقلاب اسلامی ایران همیشه در صحنه حضور دارند

محمد تقی زاده پیش از ظهر امروز در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان بیان کرد: امروز تنها روز دانش آموز نیست بلکه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، روز ملت ایران و شهدا است.

وی افزود: امروز روز شهدایی مثل سید حسن سواری و کودک چهار ساله شهید محمد طاها اقدامی است که در حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز در راه اهداف انقلاب به شهادت رسیدند.

تقی زاده با گرامی داشت یاد و خاطره امام راحل و شهدا به ویژه شهدای دانش آموز در روز مبارزه با استکبارستیز جهانی، بیان کرد: امروز طلاب، معلمان، دانش آموزان، دانشجویان، اقشار مختلف، بسیجیان همیشه در صحنه، ادارات، نیروهای نظامی و انتظامی در این مراسم حضور دارند تا لبیم گوی انقلاب، نظام و مقام معظم رهبری باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان ادامه داد: امروز سالروز شهادت دانش آموزان در ۱۳ آبان سال ۵۷ و روز اقدام زیبا و شایسته دانشجویان پیروی خط امام خمینی(ره) است، همان کسانی که جان تازه ای به مبارزه با استکبار بخشیدند.

تقی زاده تصریح کرد: بزرگترین پیام امروز این است که شاگردان امام خمینی(ره) و سربازان سید علی خامنه ای همچنان در صحنه حضور دارند.

وی گفت: هرچند سال ها از روزهای ابتدایی انقلاب با آن همه فشار و تحریم از سوی استکبار به نظام جمهوری اسلامی ایران و حادثه طبس، دفاع مقدس و شلیک به هواپیمای مسافربری ایران گذشته اما آمریکا هنوز گوش شنوا و چشم بینا پیدا نکرده و نمی تواند مردم همیشه در صحنه ایران را ببیند.

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان تأکید کرد: پیام امروز این است که سربازان کوچک انقلاب اسلامی ایران همیشه در صحنه حضور دارند و تا اخرین نفس در مقابل دسیسه های آمریکا مقاومت می کنند.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.