دست قطع شده زن گمشده چه رازی داشت؟! +عکس

بازوی قطع شده زنی ناشناس در کنار دریاچه ای در فلوریدا پیدا شد.
دست قطع شده زن گمشده چه رازی داشت؟! +عکس

 

طبق گفته های شاهدان عینی که شامل دو غواص، یک زوج روی قایق های تفریحی و یک مرد تنها که با سگش در حال گشت زنی بود، آن ها بازوی خونی یک زن را کنار تمساح غول پیکری پیدا کردند.

کیزوگی که با سگش در حال پیاده روی بود اولین نفری بود که بازوی زن ناشناس را پیدا کرد ، او در حالی که با پلیس های منطقه صحبت می کرد گفت: من در حال سیگار کشیدن بودم که متوجه شدم سگم بیش از انداره بی قرار است و با پارس کردن قصد دارد چیزی را به من بفهماند، ابتدا بهش بی محلی کردم اما بعد واقعا کنجکاو شده بودم که بدونم چرا انقد بی تابی می کند، با او به محلی که قصد نشون دادنش را داشت رفتیم که با تمساحی بزرگ در حالی که خوابیده و یک بازو کنارش افتاده بود برخورد کردم. از مدل قطع شدن بازو متوجه شدم که تمساح او را گاز زده است.

با سگم اطراف آن منطقه را گشتیم تا باقی بدنش را پیدا کنیم اما وقتی به شکم باد کرده تمساح دقت کردم فهمیدم که او بدن زن بیچاره را به جز دستش ، کامل خورده است.

ما بعد از فهمیدن ماجرا با غواص های آن منطقه و یک زوج جوان برخورد کردیم و من موضوع را به آنها توضیح دادم.

وی ادامه داد: وقتی من با غواص ها صحبت کردم به من گفتند که یک زن جوان از روی قایقش قصد پرش به داخل دریاچه را داشت، ابتدا فکر کردیم که قصد خودکشی دارد اما وقتی با قایق به کنارش رفتیم او گفت که می خواهد کمی شنا کند اما به او تذکر دادیم که عمق این دریاچه خیلی زیاد است و اکثرا تمساح های غول پیکری اینجا زندگی می کنند اما گوشش به این حرف ها بدهکار نبود و با این حرف که ( من خودم بلدم میدونم چی کار کنم) به حرفای ما بی محلی کرد.

پلیس ها پس از شنیدن اظهارات آن ها با بستن دهان و چشم تمساح او را مهار کردند و با فرستادن بازوی زن به پزشکی قانونی توانستند هویت او را تشخیص دهند.

طبق گفته پزشکان قانونی بازوی زن متعلق به شیزوکا ماتسوکی ۴۷ ساله بوده است.

تمساح (3)

تمساح (1)

 

 

منبع : رکنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.