برای نیم فصل به ۶ بازیکن جدید نیاز داریم/خوشحالم به پیروزی رسیدیم

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: برای تقویت تیم خود در لیگ برتر به ۶ بازیکن جدید در نیم فصل دوم نیاز داریم.
برای نیم فصل به ۶ بازیکن جدید نیاز داریم/خوشحالم به پیروزی رسیدیم

علیرضا مرزبان عصر امروز پس از پیروزی تیمش در برابر استقلال خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: نتایج اخیر کسب شده تیم روی روح و روان بازیکنان، هواداران و حتی کادر مدیریتی باشگاه تاثیر گذاشته بود ولی ما سعی کردیم آرامش خود را حفظ کنیم و با آرامش به اهواز بیائیم.

وی افزود: امروز بازیکنان ما مبارزه بی نهایتی داشتند تا بازی را با برد به پایان برسانند. گل هایی که بازیکنان ما در طول بازی به ثمر رساندند بسیار به موقع بود به خصوص وقتی گل تساوی را دریافت کردیم در بهترین زمان ممکن به گل برتری دست یافتیم.

مرزبان در خصوص آینده تیمش نیز گفت: خیلی خوشحالم امروز اولین برد خود در لیگ برتر را به دست آوردیم و امیدوارم این پیروزی‌ها را تداوم ببخشیم. این برد به ما خیلی روحیه می دهد تا بتوانیم به پیشرفت برسیم تا در نهایت سهمیه مسجدسلیمان را در لیگ برتر حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان همچنین گفت: واضح است که تیم ما نیمکت خوبی ندارد و نیاز به تقویت دارد. برای تعویض دست من همیشه خالی است چرا بازیکنان روی نیمکت کیفیت بالایی ندارند. ما قطعا برای تقویت تیم خود به ۵ تا ۶ بازیکن نیاز داریم.

به گزارش التزام، از سری رقابت‌های هفته یازدهم لیگ برتر باشگاه‌های فوتبال ایران عصر امروز تیم‌های استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با پیروزی دو بر یک تیم نفت به پایان رسید.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.