اتفاقات بازی درمغزم نمی‌گنجد/ شعاردهندگان از قبل پیغام داده بودند

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اتفاقات بازی با نفت مسجدسلیمان در مغز نمی گنجد و به راحتی سه امتیاز به حریف واگذار کردیم.
اتفاقات بازی درمغزم نمی‌گنجد/ شعاردهندگان از قبل پیغام داده بودند

داریوش یزدی عصر امروز پس از شکست تیمش در برابر نفت‌ مسجدسلیمان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: در روزی که حتی یک امتیاز نباید به حریف می‌دادیم در کمال ناباوری سه امتیاز از دست دادیم.

وی با اشاره به اینکه اتفاقات این بازی در مغز من نمی‌گنجد، عنوان کرد: حریف امروز ما در کل بازی دو توپ روی دروازه ما بردند و با اشتباهات فردی مدافعان ما در هر دو مورد به گل رسیدند. این شکست وقتی بیشتر من را اذیت می کند که امروز از تیمی دو گل دریافت کردیم که در طول فصل سه یا چهار گل به حریفان خود زده بودند.

یزدی ادامه داد: موضوع دیگری که به شدت من را در این بازی آزار داد این بود که ما بازهم اشتباهات داوری علیه ما بود و این امر در چند هفته دیگر هم تکرار شده بود. در صحنه دوم آفسایدی علیه ما رخ داد که اگر ثابت شود فاجعه داوری است.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به متوقف شدن برنامه تلویزیونی ۹۰ گفت: یک برنامه داشتیم که دنبال حق بود و اشتباهات داوری را نمایان می‌کرد ولی جلوی پخش آن را گرفتند. برنامه ای که بارها علیه داوری‌ها و ناحقی ها افشاگری کرده بود نباید به راحتی تعطیل شود.

یزدی تاکید کرد: امروز در حالی از برنامه ۹۰ حمایت می کنم که این برنامه اصلا با من مهربان نبود و بارها مجری علیه من و تیمم نامهربانانه صحبت کرده بود ولی من عقیده دارم این برنامه خوب بود و جلوی خیلی از اتفاقات فوتبالی را گرفته بود.

یزدی در خصوص شعار هواداران علیه خودش نیز گفت: این شعارها چیز عجیبی نیست و همین افراد از قبل به من پیغام داده بودند که منتظر می‌مانیم تا نتیجه نگیری تا علیه تو شعارهای تندی بدهیم.

به گزارش التزام، از سری رقابت‌های هفته یازدهم لیگ برتر باشگاه‌های فوتبال ایران عصر امروز تیم‌های استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان در ورزشگاه الغدیر اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی با پیروزی دو بر یک تیم نفت به پایان رسید.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.