حاج صفی در شهر قدس هافبک دفاعی می‌شود؟

بازی مقابل پیکان می تواند سخت ترین محک دوران سرمربیگری محمد تقوی قلمداد شود چراکه رویارویی با شاگردان مجید جلالی در پیکان شهربرای هرتیمی خطرناک به حساب می آید.
حاج صفی در شهر قدس هافبک دفاعی می‌شود؟

عمر دوران حضور محمد تقوی هنوز به اتمام نرسیده است، وی این مهم را  باید مدیون مهاجم اسکاتلندی خودش باشد . لی اروین با گلی که در دقایق انتهایی بازی مقابل سپید رود به ثمررساند هم امید های تراکتور را برا ی ماندن در کورس رقابت ها زنده نگه داشت وهم فرصتی دیگر به محمد تقوی داد تا تیمش را تا پیکان شهربه عنوان سرمربی همراهی کند.

بازی خارج ازخانه مقابل پیکان می تواند سخت ترین محک برای  تقوی قلمداد شود و به نظرمی رسد او برای این دیدارتغییرات ویژاه ای را در نظرگرفته است.سرمربی جدید الورود این فصل ،برای این دیدار حساس با توجه به غییبت اشکان دژاگه در تمرینات این هفته به علت مصدومیت ،  قطعا  درخدمت نخواهد داشت و به احتمال بسیار زیاد به جای او در نظر دارد از احسان حاج صفی استفاده کند.

 بازیهای خوب احسان حاچ صفی ازهمان هفته اول در ترکیب تراکتور درحالی است که او معمولا در اکثر بازی ها در منطقه چپ خط دفاعی به کار گرفته شده است. حاج صفی نشان داده است  درعین حال که  یک مدافع چپ ایده ال باشد،  می تواند به عنوان یک بازیکن شاخص در زمین میدان داری کند و چه بسا او اگر دراین دیدار درخط میانی بدرخشد تا انتهای فصل هرگز بازی در دفاع چپ را تجربه نخواهد کرد. این در حالی است که آنها یک مدافع چپ باهوش و با انگیزه را این روزها به نیمکت تبعید کرده اند.

 بازیهای خوب رضا شربتی  بازیکن جوان مشهدی درفصل پیش در ترکیب سیاه جامگان آن قدر تاثیر گذار بود که همگان را به داشتن یک مدافع چپ پا در سالهای آینده امید وار کرد اما او در طول این فصل فرصت زیادی برای تکرارروزهای خوبش هرگز پیدا نکرد.

 او که اصلیتی اردبیلی نیز دارد ،سابقه بازی در تیم ملی جوانان را هم در کارنامه  به یدک می کشد و به احتمال زیاد در دیدارجمعه مقابل شاگردان مجید جلالی از ابتدای  بازی در زمین حضور پیدا خواهد کرد و تقوی قصد دارد ازاحسان حاج صفی یک خط  جلوتر به عنوان هافبک تدافعی استفاده کند تا او بتواند در امرگلزنی تیم تاثیر بیشتری بگذارد.

منبع: ورزش۳

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.