برنامه‌های اربعین حسینی در شادگان با مشارکت مردم برگزارمی شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شادگان گفت: برنامه‌های درنظرگرفته شده برای مراسم اربعین حسینی در شادگان با مشارکت مردم برگزار می شود.
برنامه‌های اربعین حسینی در شادگان با مشارکت مردم برگزارمی شود

حجت الاسلام مصطفی جزایری اصل اظهار کرد: مراسم اربعین حسینی هم‌زمان با سراسر ایران اسلامی و با مدیریت اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شادگان در محل قدمگاه عباس الدوایر شادگان برگزار خواهد شد.

وی از برگزاری مراسم اربعین در قدمگاه عباس دوایر این شهرستان روز سه شنبه ۸ آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: در این مراسم هیئت‌های مذهبی شهر و روستاهای بخش مرکزی شادگان حضور خواهند داشت.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شادگان تصریح کرد: انتظار می‌رود برای هماهنگی بیشتر هیئات سطح شهرستان دسته‌جات عزاداری خود را به صورت زنجیرزنی و سینه زنی به سوی قدمگاه حضرت ابوالفضل(ع) هدایت کنند تا تجمع عزاداران اربعین حسین به‌طور منسجم در قدمگاه عباس الدوایر و پخش مستقیم از صدا و سیمای استان صورت گیرد.

حجت الاسلام جزایری اصل با بیان اینکه خدمت به ائمه اطهار(ع) افتخار بزرگی است و هرکس خود را به این ریسمان بزرگ الهی پیوند زند، رستگار خواهد شد خاطرنشان کرد: انقلاب شکوهمند اسلامی با تاسی از قیام بزرگ عاشورا شکل گرفته و اگر امروز دشمن در برابر خواسته‌های جمهوری اسلامی به زانو در آمده، علاوه بر ترس از قدرت نظامی ایران اسلامی، واهمه از اعتقادات مذهبی این ملت دارند.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.