این مرد جلوی فاجعه در پرواز اصفهان را گرفت! + عکس و جزییات

پدیده‌ای‌ها باز هم در این فصل سفرشان با اتفاقات عجیب و غریب و پیش‌بینی نشده همراه شد.
این مرد جلوی فاجعه در پرواز اصفهان را گرفت! + عکس و جزییات

تیم فوتبال پدیده که ساعت ۱۷ روز گذشته انتظار انجام پرواز خود به خوزستان را می‌کشید، سرانجام با یک ساعت تاخیر به مقصد اهواز به پرواز درآمد؛ پروازی پر از حادثه که پس از طی شدن لحظات التهاب‌آور به خیر و خوشی در نهایت در فرودگاه اهواز به زمین نشست.

در حالی که تکان‌های شدید هواپیما در زمان برخاستن از زمین صدای فریادهای ناشی از ترس را در کابین پرواز به گوش می‌رساند، رفت و آمد عجیب میهمانداران پرواز به انتهای هواپیما در فاصله ۱۰ دقیقه پس از بلند شدن پرواز، این ترس و دلهره را بیشتر کرد.

با پیج کردن سرمیهماندار برای استمداد از یک پزشک در میان مسافران، مشخص شد که یک زن حدودا ۶۰ساله در انتهای راهروی هواپیما علائم حیاتی خود را از دست داده و در کف راهرو افتاده است.

01348089

مجید زاده‌رحیم، پزشک پدیده که دو هفته قبل هم جان هوادار فولاد را در ورزشگاه امام رضا (ع) نجات داده بود، در این لحظه وارد عمل شد و بلافاصله عملیات احیاء را با کمک میهمانداران در انتهای هواپیما شروع کرد تا بالاخره علائم حیاتی این مسافر بازگشت و مشخص شد که مسمومیت شدید غذایی و استرس پرواز باعث بروز این اتفاق بوده است.

کاپیتان پرواز که خود را به بالای سر این مصدوم رسانده بود، از پزشک پدیده خواست اگر شرایط بیمار را در ادامه نامناسب می‌بیند، از فرودگاه اصفهان درخواست فرود اضطراری کند اما با اطمینان دکتر زاده‌رحیم از شرایط پایدار بیمار، با فرودگاه اهواز جهت حضور آمبولانس پای پرواز هماهنگ شد تا برای انتقال این خانم به بیمارستان در اسرع وقت اقدام شود.

کاروان پدیده در سفر پرماجرای خود به اهواز در حالی که ساعت ۸ شب به مقصد رسیده بود، با تصمیم کادر فنی شام خود را در شهر اهواز صرف کرد و سپس راهی مسجد سلیمان شد تا ساعت ۲۳:۳۰ وارد این شهر شود.

 

منبع : رکنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.