۱۶۰ هزار خوزستانی درخواست ویزای اربعین حسینی داشته‌اند

مدیرکل حج و زیارت خوزستان با اشاره به اینکه 160 هزار نفر خوزستانی تقاضای ویزای اربعین حسینی را داشته‌اند، گفت: از این تعداد 150 هزار ویزا آماده و دیگر تقاضاها نیز ظرف مدت دو روز آینده آماده می شوند.
۱۶۰ هزار خوزستانی درخواست ویزای اربعین حسینی داشته‌اند

 ناصر حویزاوی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت عتبات عالیات باتوجه به نزدیکی اربعین حسینی اظهار داشت: تعداد ویزاها برای حضور در اربعین حسینی قریب به یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر است.

وی با اشاره به ۱۶۰ هزار نفر خوزستانی تقاضای ویزای اربعین حسینی را داشته‌اند، ادامه داد: از این تعداد ۱۵۰ هزار ویزا آماده و دیگر تقاضاها نیز ظرف مدت دو روز آینده آماده می شود.

مدیرکل حج و زیارت خوزستان آخرین مهلت دریافت مدارک جهت صدور ویزا را جمعه هفته جاری، چهارم آبان ماه اعلام کرد و افزود: ویزای این تعداد نیز تا ۵ آبان ماه صادر می شود.

وی با بیان این که بیش از ۳۰۰ هزار ایرانی از طریق مرز شلمچه و چزابه طی دو روز گذشته عازم عتبات عالیات شده‌اند، گفت: از طریق مرز بین المللی شلمچه نیز ۳۰ هزار زائر غیر ایرانی وارد خاک عراق شدند.

حویزاوی به افزایش لحظه‌ای تعداد زائران امام حسین(ع) در ایام اربعین اشاره کرد و اظهار داشت: در زمینه صدور ویزاهای جعلی، نیروی انتظامی تمهیدات لازم را اندیشیده و با هرگونه سوء استفاده‌ها در این زمینه مقابله می کند.

منبع:تسنیم

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.