چگونه خرید خانه تبدیل به مشکل بسیاری از افراد شده است؟

خرید خانه می تواند برای بسیاری از افراد یک کابوس باشد. آن هم در شرایطی که قیمت مسکن در برخی کشورها از ثبات کافی برخوردار نیست و دائم بالا و پایین می رود.
چگونه خرید خانه تبدیل به مشکل بسیاری از افراد شده است؟

خرید خانه می تواند برای بسیاری از افراد یک کابوس باشد. آن هم در شرایطی که قیمت مسکن در برخی کشورها از ثبات کافی برخوردار نیست و دائم بالا و پایین می رود.

به گزارش سرویس خواندنی های انتخاب شاید تصور کنید خرید خانه بسیار سخت است و مقصر اصلی در ناکامی شما در خرید خانه مشکل عدم تعادل قیمت ها است. اما سخت در اشتباهید، چرا که برخی از این مشکل را خودتان بر عهده دارید:

پس انداز نمی کنید

چگونه خرید خانه تبدیل به مشکل بسیاری از افراد شده است؟

بسیاری از افراد تنها به وام های مسکن و کمک اطرافیان حساب دل خوش کرده اند و در نتیجه چندان تلاشی برای پس انداز کردن ندارند و تمامی درامد خود را خرج می کنند. اگر واقع بین باشیم، بدون پس انداز نمی توان به خرید مسکن دل بست.

عدم شغل ثابت

برخی افراد در شغل خود ثبات ندارد و هر روز شغلی جدید پیدا می کنند در نتیجه نه تنها قادر به پس انداز نیستند، بلکه از پس هزینه ها جاری ماهانه و پرداخت قسط های وام مسکن نیز بر نمی آیند.

بلندپروازی بیش از حد

برخی از افراد بیش از حد بلندپرواز هستند در نتیجه هیچوقت نمی توانند خانه مورد علاقه خود را خریداری کنند. درست است که خرید خانه در مناطق بهتر شهری مهم ست اما گاهی باید از گام های کوچک شروع کرد تا به موفقیت های بزرگ دست پیدا کرد.

چگونه خرید خانه تبدیل به مشکل بسیاری از افراد شده است؟

اخبار را دنبال نمی کنید

گاهی برخی سرمایه گذاری های کوتاه مدت به رشد سرمایه شما کمک شایانی می کند. بهتر است با دنبال کردن خبرهای اقتصادی از نوسانات بازار مطلع باشید.

 

منبع : انتخاب

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.