پوستر دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند رونمایی شد

پوستر دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند در آبادان رونمایی شد.
پوستر دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند رونمایی شد

عصر امروز پوستر دومین تئاتر استانی منطقه آزاد اروند با حضور مدیران و علاقمندان به فعالیت های فرهنگی هنری منطقه آزاد اروند در مجتمع فرهنگی هنری ثامن الائمه آبادان رونمایی شد.

 دبیر دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند در این مراسم اظهار کرد: دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند از ۲۶ تا ۲۸ آبان ماه در بخش نمایش صحنه ای در شهرستان های آبادان و خرمشهر برگزار می‌شود.

سید محمد حسین مرعشی پور بیان کرد : هم اکنون گروه های نمایشی در مناطق مختلف اروند با استفاده از ظرفیت فرهنگی هنری اروند در حال تمرین هستند تا با ارائه کارهای مناسب، بهترین نمایش ها به جشنواره فجر راه یابد.

وی از اعلام نام هیئت داوران در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: اسامی هیئت داوران دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند ۱۰ آبان به صورت رسمی اعلام خواهند شد و سعی می کنیم بهترین ها را برای این موضوع در نظر بگیریم .

دبیر دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند از ارتقاء سطح کمی وکیفی و ارائه آثار فاخر نمایشی به جشنواره فجر به عنوان هدف محوری این جشنواره یاد کرد و افزود: مشارکت اهالی فرهنگ و هنر شهرستان های آبادان و خرمشهر در برگزاری این جشنواره یکی از اهداف دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند است تا از پتانسیل موجود بهترین بهره برداری شود.

وی یادآور شد : سال گذشته از منطقه آزاد اروند پنج اثر به جشنواره فجر راه یافتند که نشان از نگاه والا و فعالیت هنرمندان این منطقه به موضوع هنرهای نمایشی دارد.

مرعشی پور  به سرمایه گذاری مناسب سازمان منطقه آزاد اروند در تعمیر و تجهیز سالن های فرهنگی هنری شهرستان های آبادان و خرمشهر نیز اشاره کرد و از فراهم بودن شرایطمناسب برای اجرا تاکید کرد.

پوستر دومین جشنواره تئاتر استانی منطقه آزاد اروند توسط ساجده آل منیع طراحی شده است

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.