۸ شهرداری معین استان خوزستان در شلمچه مستقر شدند

شهردار خرمشهر از استقرار ۸ شهرداری معین برای کمک به خدمات رسانی به زائران اربعین در مرز بین المللی شلمچه خبر داد.
۸ شهرداری معین استان خوزستان در شلمچه مستقر شدند

داود دارابی با اشاره به آغاز خدمات رسانی شهرداری‌ها در شلمچه گفت: تمامی امکانات شهرداری خرمشهر و ۸ شهرداری معین دیگر برای ارائه خدمات به زائران اربعین در شلمچه تجمیع و مهیا شده است.

وی افزود: شهرداری‌های بندر امام خمینی(ره)، بندر ماهشهر، امیدیه، آبادان، مینوشهر، شادگان، ایذه و اروندکنار هشت شهرداری معین استانی هستند که شهرداری خرمشهر را برای ارائه خدمات مطلوب به زائران اربعین در شلمچه یاری می کنند.

وی اظهار کرد: شهرداری‌های تهران و شیراز نیز به عنوان شهرداری‌های معین برای استان خوزستان هستند که علاوه بر ارسال نیروی خدماتی و پاکبان، ظرف ۱۰ روز آینده با امکانات خدماتی و رفاهی خود در شلمچه مستقر می شوند.

شهردار خرمشهر با اشاره به حضور۶۰ پاکبان به منظور نظافت محیطی در مرز شلمچه یادآور شد: همچنین ۸ دستکاه تانکر آبرسان، ۲ دستگاه خودرو آتش‌نشانی، ۳۰ مخزن و باکس زباله و ۳ دستگاه مکنده در موقعیت شهرستان خرمشهر در پایانه مرزی شلمچه مستقر می‌شود.

دارابی گفت: طبق هماهنگی های انجام شده علاوه بر اتوبوس‌های شرکت واحد خرمشهر، ۷۰ دستگاه اتوبوس از شهرداری شیراز زائران اربعین را از میدان مقاومت خرمشهر تا موقعیت مواکب جابه جا می کنند.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.