واکنش باشگاه پرسپولیس به هزینه ۱۵ میلیارد تومانی برای ترمیم آزادی

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: هزینه های مرمت ورزشگاه ملی و بزرگ آزادی برای فینال لیگ قهرمانان نیاز به عزم همگانی دارد و از عهده پرسپولیس خارج است.
واکنش باشگاه پرسپولیس به هزینه ۱۵ میلیارد تومانی برای ترمیم آزادی

جعفر کاشانی درباره اظهارات مدیر مجموعه ورزشی آزادی مبنی بر اینکه باشگاه پرسپولیس باید هزینه های مرمت این ورزشگاه را برای تایید از سوی AFC پرداخت کند خاطرنشان کرد: من هنوز فرصت نکردم صحبت های آقای نیکوخصال را بخوانم. اما باید بگویم چنین بودچه ای در توان باشگاه پرسپولیس نیست.

وی در ادامه تصریح کرد: استادیوم آزادی یک ورزشگاه ملی محسوب می شود. ما هم آن را اجاره می کنیم. حاضریم هرگونه همکاری برای نشان دادن عظمت فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی داشته باشیم اما به تنهایی از عهده هزینه های آن بر نخواهیم آمد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در ادامه افزود: ضمن اینکه حالا وقتش است تا بقیه ارگان ها و نهادها حمایت کامل داشته باشند تا پرسپولیس افتخار ملی برای فوتبال باشگاهی کسب کند.

جعفر کاشانی در خصوص اقدامات هیات مدیره باشگاه پرسپولیس برای حل مشکلات مالی این باشگاه گفت: مسائل مربوط به بی پولی واقعا جدی است. باید به باشگاه ها توجه ویژه شود. نیاز به حمایت همه جانبه در این برهه حساس داریم. تلاش های بسیار زیادی در حال انجام است تا بتوانیم بدهی های خود را به حداقل برسانیم.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: در دوره مدیریتی فعلی تمام تلاش خود را برای شفافیت مالی انجام داده ایم. هیچ گونه مدرک مالی را نمی توانید پیدا کنید که هیات مدیره روی آن نظر نداده باشد. حسابرسی ویژه ای انجام می دهیم تا همه اهدافمان را در سلامت مالی کامل پیش ببریم.

وی در خصوص بازی برگشت پرسپولیس مقابل السد قطر در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: اهمیت این بازی بیشتر از بازی رفت که یک بر صفر پیروز شدیم است. باید بدانیم برای صعود به فینال هیچ چیز تمام نشده است. امیدوارم صدهزار هوادار تیم هم بتوانند همچون همیشه در طول بازی، حمایت کامل داشته باشند تا به فینال برسیم. شرایط روحی اعضای تیم در بهترین شکل ممکن است و چنین جوی را باید در پرسپولیس حفظ کنیم. اسم ها در این تیم بازی نمی کنند و تمام تیم اتحاد کامل دارد تا به قهرمانی در آسیا برسیم.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.