وزیر بهداشت از امکانات درمانی شوش دیدن می کند

نماینده مردم شوش در مجلس گفت: وزیر بهداشت فردا با سفر به این شهرستان از امکانات درمانی و روند پیشرفت زیر ساخت های طرح تحول نظام سلامت در شهرستان شوش دیدن می کند.
وزیر بهداشت از امکانات درمانی شوش دیدن می کند

سید راضی نوری به سفر وزیر بهداشت به استان خوزستان اشاره و اظهار کرد: در قالب طرح تحول نظام سلامت زیر ساخت های بهداشت و درمان شهرستان پیشرفت خوبی داشته است.

وی افزود: ساخت هشت مرکز بهداشت، ارتقای تجهیزات بیمارستان نظام مافی، احداث زایشگاه، کلینینک ویژه و ۳۱خانه بهداشت از جمله زیر ساخت های بهداشتی در این شهرستان بوده است.

 نماینده مردم شوش تاکید کرد: تجهیز و تامین نیروی انسانی مراکز و خانه های بهداشت از جمله مطالبات حوزه بهداشت و درمان شهرستان شوش است.

وی با بیان اینکه فاز دوم بیمارستان ۱۶۴ تختخوابی شهدای گمنام بدون وقفه در حال انجام است، گفت: توسعه و تکمیل این بیمارستان و افزایش ۴۰تختخواب به سرانه بیمارستان نظام مافی در اولویت برنامه ریزی بهداشت ودرمان قرار دارد.

نوری از پیگیری و آمادگی کلنگ زنی بیمارستان در شهر الوان بخش شاوور شهرستان شوش خبر داد و گفت: به زودی کلنگ احداث بیمارستان در شهر الوان به زمین زده خواهد شد.

وی، عمده مشکلات حوزه درمان شهرستان شوش را کمبود متخصص عنوان کرد و گفت: کمبود متخصص در بیمارستان تروما و ترانزیت نظام مافی از عمده مشکلات حوزه درمان شهرستان شوش است که امیدواریم با تکمیل و تجهیز بیمارستان شهدای گمنام شوش این مشکل نیز مرتفع شود.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.