اجرای طرح آمارگیری از مسکن روستایی در ۱۲۰ روستای شادگان

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شادگان از اجرای طرح آمارگیری از مسکن روستایی در سطح شهرستان شادگان از ۲۱ مهر ماه لغایت ۲۱ آبان ماه سال‌جاری خبر داد.
اجرای طرح آمارگیری از مسکن روستایی در ۱۲۰ روستای شادگان

 سید محمد موسوی اظهار کرد: طرح آمارگیری از ویژگی‌های مسکن روستایی در شهرستان شادگان توسط چهار نفر عوامل اجرایی در ۱۲۰ روستای این شهرستان اجرا می شود.

وی با بیان اینکه که آمارگیری در هر زمینه پایه و مبنای تمام برنامه‌ریزی‌ها است، ادامه داد: برنامه‌ریزی برای پیشبرد طرح بهسازی و نوسازی مسکن روستایی‌، جمع‌آوری اطلاعات در زمینه امکانات عمومی و ویژگی‌های سکونتی و بهداشتی از اهداف مهم انجام این آمارگیری است.

مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شادگان ادامه داد: اجرای طرح آمارگیری از ویژگی های مسکن روستایی گامی مهم در راستای پیشبرد طرح جامع بهسازی و سازماندهی مساکن روستایی، ساماندهی و ایجاد امکانات رفاهی و اجرای سایر طرح های عمرانی بوده  و در نهایت بهبود وضعیت مسکن روستائیان را به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد: طرح آمارگیری از ویژگی‌های مسکن روستایی ۲۱ مهر تا ۲۱ آبان ماه سال جاری همزمان با سراسر کشور به صورت همزمان در سراسر کشور توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و با همکاری سازمان آمار ایران برگزار خواهد شد.

موسوی در پایان با درخواست همکاری از ساکنان روستاهای شهرستان شادگان، دهیاران و بخشداران برای تهیه آمار دقیق از مسکن روستاها با ماموران آمارگیری افزود: با مشارکت روستائیان و جمع آوری اطلاعات دقیق و صحیح در این طرح می توان در تهیه و اجرای طرح‌های جامع بهسازی مسکن، توسعه اصولی و پایدار روستاها و برنامه ریزی ها هدفمند و موثر عمل کرد.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.