طرح «قلب مهربان» در خوزستان اجرا می شود

معاون مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی خوزستان از اجرای طرح «قلب مهربان» به منظور کمک به دانش آموزان تحت پوشش این سازمان در استان خوزستان خبر داد.
طرح «قلب مهربان» در خوزستان اجرا می شود

مهران کریمیان اظهار کرد: طرح قلب مهربان با حمایت مردمی و با شعار «مهربانی ساده است» با هدف تهیه لوازم ضروری مورد نیاز برای ادامه تحصیل کودکان و نوجوانان محروم تحت پوشش بهزیستی خوزستان برگزار می شود.

کریمیان با اشاره به اهمیت برخورداری همه کودکان خوزستانی از امکانات لازم برای تحصیل افزود: بر اساس آمار حدود ۲۰ هزار دانش آموز و دانشجو در سراسر استان به دلایلی همچون نداشتن سرپرست و یا معلولیت و آسیب تحت پوشش بهزیستی قرار گرفته اند.

معاون مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی خوزستان همچنین ضمن بیان اینکه سازمان بهزیستی طرح حمایت از کودکان بازمانده از تحصیل و کودکان خیابانی را به منظور بازگشت آنان به تحصیل و کاهش آسیب های اجتماعی در دست اجرا دارد، ادامه داد: در طرح قلب مهربان، وسایل لازم شامل لباس، نوشت افزار، کیف و کفش را با کمک مردم نوع دوست استان تأمین کرده و به دست دانش آموزان نیازمند خواهیم رساند.

کریمیان اظهار کرد: این برنامه خیرخواهانه از ۱۷ شهریور ماه آغاز و تا اواخر مهر ادامه خواهد یافت و خیران می توانند با مراجعه به سایت www.behzistikhz.ir از طریق درگاه پرداخت الکترونیک در این طرح سهیم شوند.

وی تصریح کرد: همشهریان عزیز می تواند وجوه اهدایی نقدی خود را به حساب ۲۱۷۳۴۵۲۲۰۱۰۰۱مشارکتهای مردمی بهزیستی خوزستان واریز کرده یا با شماره گیری *۷۳۳*۴*۱۴۰۰۰۰۴#  کمکهای خود را به دست نیازمندان برسانند.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.