بالندگی کشور منوط به موفقیت و تقویت آموزش‌وپرورش است

فرماندار اندیمشک، نقش آموزش‌ و پرورش را در توسعه کشور مهم و برجسته دانست و گفت: بالندگی کشور منوط به موفقیت و تقویت آموزش‌وپرورش است.
بالندگی کشور منوط به موفقیت و تقویت آموزش‌وپرورش است

پیمان جهانگیری عنوان کرد: موفقیت روز افزون مجموعه آموزش‌وپرورش نیازمند مشارکت همگانی و برنامه‌ریزی دقیق برای نقش‌آفرینی در کشور است.

وی، مجموعه آموزش و پرورش را مجموعه‌ای عظیم و بسیار اثرگذار دانست و افزود: با توجه به نقش مهم این مجموعه در آینده کشور، مشارکت همگانی برای موفقیت آن ضرورت دارد.

فرماندار اندیمشک با بیان اینکه خانواده بزرگ آموزش‌وپرورش متولی تربیت نسل های آینده است، اظهار کرد: آینده جامعه و بالندگی کشور منوط به موفقیت و تقویت این مجموعه بوده از این‌رو سایر دستگاه‌ها باید در حد توان به آموزش‌وپرورش کمک‌رسان باشد.

جهانگیری، نقش رسانه ها را نیز در این زمینه بسیار مهم دانست و تصریح کرد: دشمنان با پی‌بردن به اهمیت نهادهای فرهنگی مجموعه در جامعه اسلامی و کارکرد مثبت آن در تربیت نسل‌های آینده‌ساز ایران اسلامی، در تلاش‌اند که با فضای مجازی به تضعیف مجموعه‌های فرهنگی همچون آموزش و پرورش پردازند.

وی بیان کرد: در فضای مجازی دشمنان با ظرافت و ارائه برخی آموزشها به دنبال انحراف فکری دانش آموزان هستند و مقابله با این مهم وظیفه متولیان و دست اندرکاران آموزش و پرورش بوده و نیازمند تلاش دوچندان در این زمینه است.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.