فراخوان بیست‌وچهارمین جشنواره لاله‌های سرخ در اندیمشک اعلام شد

فرماندار اندیمشک گفت: فراخوان بیست‌وچهارمین جشنواره لاله‌های سرخ اندیمشک با موضوع چهار آذر، دستاوردهای انقلاب، ترویج الگوی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ساخت ایران اعلام شد.
فراخوان بیست‌وچهارمین جشنواره لاله‌های سرخ در اندیمشک اعلام شد

فرهنگ را موتور توسعه پایدار در کشور دانست و عنوان کرد: جشنواره لاله‌های سرخ اندیمشک فرصتی برای پویایی و شکوفایی و بیان دست‌آوردهای انقلاب اسلامی و عاملی برای رشد و توسعه در شهرستان، استان و کشور خواهد بود.

وی افزود: بیست و چهارمین جشنواره لاله‌های سرخ در اندیمشک با موضوعات چهار آذر روز مقاومت شهروندان اندیمشک، دست‌آوردهای انقلاب اسلامی، حمایت از کالای ساخت ایران، حماسه مدافعان حرم اهل بیت (ع) و ترویج اقتصاد مقاومتی در اندیمشک برگزار می‌شود.

فرماندار اندیمشک گفت: فراخوان بیست‌ وچهارمین جشنواره لاله‌های سرخ اندیمشک با موضوعاتی هم‌چون چهار آذر، دستاوردهای انقلاب اسلامی، ترویج الگوی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ساخت ایران اعلام شد.

وی تصریح کرد: توسعه هنر فاخر و معرفی آثار ناب فرهنگی و ترویج هنر فاخر از دست‌آوردهای مهم در برگزاری جشنواره لاله‌های سرخ اندیمشک است.

جهانگیری با اشاره به برگزاری جشنواره در حوزه مهمان و اجرای صحنه اظهار کرد: با توجه به موضوع و کیفیت آثار با هدف جشنواره که اصالت بخشی با هدف پویایی و رقابت‌پذیری است، آثار هنرمندان در جشنواره پذیرفته می‌شود.

فرماندار اندیمشک، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره لاله‌های سرخ را بیستم آبان‌ماه اعلام و افزود: علاقه‌مندان آثار خود را به نشانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک ارسال کنند.

جهانگیری، جشنواره لاله‌های سرخ را از جشنواره‌های مطرح در کشور دانست و بیان کرد: این جشنواره همه ساله به میزبانی اندیمشک میزبان آثار هنرمندان کشور بوده و امسال نیز از پنجم تا هفتم آذرماه میزبان هنرمندان، شهرستان، استان و کشور خواهد بود.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.