تغییر در هیئت رئیسه شورای شهر با هدف تغییر در مدیریت شهرداری نیست

هرگونه تغییر احتمالی در هیئت رئیسه جدید شورای شهر اهواز ارتباطی با تغییر شهردار ندارد و در حال حاضر انتخابات هیئت رئیسه شورا با هدف تغییر در مدیریت شهرداری انجام نمی شود.
تغییر در هیئت رئیسه شورای شهر با هدف تغییر در مدیریت شهرداری نیست

محمد جعفر فلسفی ظهر امروز در خصوص علت لغو جلسه انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر اهواز گفت: جلسات شورای شهر اهواز به طور معمول در روزهای دوشنبه برگزار می شود اما بنا شد انتخابات هیئت رئیسه جدید شورا به صورت فوق‌العاده برگزار شود.

وی افزود: این جلسه قرار بود امروز شنبه ۳ شهریورماه تشکیل شود اما صبح امروز تعداد ۵ نفر از اعضا درخواست داشتند این جلسه نیز در مود مقرر همیشگی خود برگزار شود.

فلسفی بیان کرد: در این خصوص پس از تأمل و بررسی شرایط، به این نتیجه رسیدیم با توجه به موضوع جلسه و مهم بودن آن، حضور تمامی اعضای شورای شهر برای نشان دادن انسجام حاکم بر شورا، حائز اهمیت است از این رو یک ساعت قبل از موعد مقرر، لغو جلسه اعلام شد.

رئیس شورای شهر اهواز اظهار کرد: تغییر ناگهانی ساعت و زمان برگزاری جلسه های مهم، پیش از این نیز اتفاق افتاده که برای مثال می توان به معرفی و انتخاب آقای جمالی به عنوان شهردار اهواز اشاره کرد.

فلسفی ادامه داد: زمان برگزاری جلسات با هم فکری هیئت رئیسه، توسط رئیس شورا تعیین می شود و اعلام تغییر زمان جلسه امروز، یک ساعت پیش از برگزاری آن با توجه به ضرورت های مورد اشاره، هیچ مشکل قانونی نداشت.

رئیس شورای شهر اهواز بیان کرد: در خصوص ریاست جدید شورا رایزنی هایی در حال شکل گیری است اما در نهایت امیدواریم نتیجه انتخابات هیئت رئیسه دور دوم شورای پنجم شهر اهواز به نفع شورا و شهرداری باشد.

فلسفی با بیان اینکه نتیجه انتخابات هیئت رئیسه جدید در صحن علنی شورا مشخص می شود، گفت: زمان برگزاری این جلسه نیز در هیئت رئیسه مشخص و متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی تأکید کرد: هرگونه تغییر احتمالی در هیئت رئیسه شورای شهر اهواز ارتباطی با تغییر شهردار ندارد و در حال حاضر انتخابات هیئت رئیسه شورا با هدف تغییر در مدیریت شهرداری انجام نمی شود.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.