کرانچار: فقط برای پیروزی مقابل کره‎شمالی به میدان می‌رویم

سرمربی تیم فوتبال امید با بیان اینکه برای دیدار با کره‎شمالی تاکتیک تیم مشخص است، گفت: قطعا به دنبال پیروزی در این دیدار هستیم به خصوص اینکه بازی با کیفیت تری هم داریم.
کرانچار: فقط برای پیروزی مقابل کره‎شمالی به میدان می‌رویم

زلاتکو کرانچار درباره دیدار تیم فوتبال امید مقابل کره شمالی در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸  که فردا برگزار می شود، گفت: در این دیدار فقط برای پیروزی به میدان می‌رویم. هر اقدامی که نیاز باشد برای این کار انجام می‌دهیم. با تماشای بازی این تیم فکر می‌کنم ما با کیفیت‌تر هستیم.

وی ادامه داد: باید در دیدار فردا مقابل کره شمالی مانند نیمه دوم مقابل عربستان باشیم و در گلزنی موثرتر عمل کنیم. باید طراوت بیشتری داشته باشیم. البته تغییراتی خواهیم داشت. به بازیکنانی که مقابل عربستان خسته هستند و زیاد دویده‌اند شاید استراحت بیشتری بدهیم. با توجه به طراوتی که بازیکنان جدید دارند از تعدادی از آنها استفاده خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال امید تصریح کرد: باید هم بازی خوبی ارائه دهیم و هم در کارهای تاکتیکی و دوندگی لازم، عملکرد خوبی داشته با شیم. بازیکنانی که فردا به داخل زمین می‌روند قرار است با این دستورات پیش بروند و هرکدام از آنها موظف به اجرای این دستورات هستند. باید روی کار تیمی حساب بازکنیم.

کرانچار درباره انجام تمرینات در زمین گلف نیز گفت: با توجه به فاصله یک و نیم ساعته تا جاکارتا و زمان ۳ ساعته رفت و برگشت، عملا بازیکنان خسته می‌شدند، اما با زمین فعلی تنها ۱۰ دقیقه فاصله داریم. برای بازی با عربستان برای ما مهم بود که بچه‌ها خسته نشوند.

وی افزود: عملا باید هر ۲ روز یکبار یک مسابقه را برگزار کنیم بنابراین منطقی‌تر است تا تمرین ریکاوری را در جایی مانند  اینجا انجام دهیم. زمین گلف محیط واقعا خوبی دارد و به اندازه کافی از کیفیت لازم برای ریکاوری برخوردار است.

«آیا در دیدار فردا مقابل کره شمالی نسبت به عربستان تغییراتی خواهیم داشت یا نه؟»، کرانچار در پاسخ به این پرسش گفت: فردا ۴-۳-۳ بازی خواهیم کرد. همه را نمی‌توانیم تغییر دهیم. برخی از بازیکنان بازی خواهند کرد و برخی دیگر استراحت تعدادی از بازیکنان نیمکت نیز ممکن است به ترکیب اصلی اضافه شوند.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.