خشنوت در ورزشگاه ها محکوم است/اتفاقات اهواز بزرگنمایی شد

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اتفاقاتی که در قالب خشونت در ورزشگاه ها اتفاق می افتد نزد همه محکوم است.
خشنوت در ورزشگاه ها محکوم است/اتفاقات اهواز بزرگنمایی شد

داریوش یزدی عصر امروز در نشست خبری پیش از بازی تیم استقلال خوزستان مقابل تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: خوشحالم که در آبادان خاستگاه فوتبال و خاستگاه فوتبالیست هایی که از دیر باز نمایش های خوبی را در سطح کشور ارائه می کردند، هستم.

وی با قدردانی از گروه ملی بابت پیگیری و پرداخت مطالبات بازیکنان تیم خود افزود: به رغم تمامی مشکلات توانستیم تیم خوبی را با استفاده از بازیکنان جوان و با تجربه ببندیم و راهی لیگ هجدهم کنیم؛ بازیکنان ما پتانسیل های خوبی دارند و امیدواریم که بتوانیم در لیگ عملکرد خوبی را نیز از خود نشان دهند، به طور قطع آینده خوبی را در پیش رو داریم.

وی اظهار کرد: تیم آبادان یکی از تیم های خوب لیگ برتر است و هر چند که با تغییر و تحولاتی که داشته نتوانسته امتیازات لازم را تاکنون به دست آورد اما به هر حال نباید این تیم را دست کم گرفت.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان تصریح کرد: فردا بازی خوبی را مقابل تیم نفت به نمایش می گذاریم، آبادانی ها فوتبال را خوب می فهمند و اگر بازی خوبی ارائه نشود به هیچ وجه خوشایندشان نخواهد بود لذا تمام تلاشمان را برای ارائه یک بازی خوب بکار می بریم.

یزدی گفت: ایمان مبعلی و کیانی دو بازیکن مصدوم ما هستند که حضور یا عدم حضور آنها در بازی فردا به نظر پزشک تیم بستگی دارد؛ البته امیدواریم هر کسی هم که جایگزین این بازیکنان می شود بازی خوب و قابل قبولی را از خود به نمایش بگذارد.

وی افزود: وقتی به ساختارهای تیم های حاضر در لیگ نگاه می کنیم متوجه می شویم که کدام تیم دنبال چه جایگاهی است، ساختار تیم های آبادان و فولاد در میان چهار تیم خوزستانی حاضر در لیگ هجدهم به مراتب بهتر است و باشگاه های این تیم ها هزینه های خوبی را برای تیم‌های خود می کنند که به معنای عملکرد درست این باشگاه هاست؛ با هزینه کرد کم نمی توان نتایج خوب کسب کرد و اگر چه شاید در مقاطعی موفقیت هایی نیز کسب شود اما در بلند مدت جواب نمی دهد. به لحاظ بازیکن ظرفیت و پتانسیل بسیار خوبی داریم اما در سایر بخش ها وضعیتمان چندان مناسب نیست.

یزدی اظهار کرد: اگر به تیم های خوزستانی همچون سایر تیم های حاضر در لیگ برتر توجه و پرداخته شود به طور حتم همیشه می توانیم جزء تیم های خوب باشیم و برای دستیابی به این مهم باید چالش های تیم های خوزستانی رفع شود تا بتوانند به جایگاه اصلی و آنچه که حقشان است برسند، امید می رود تا اتفاقات پایدار مثبتی برای تیم ها رقم بخورد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در بخش دیگری از سخنان خود در مورد اتفاقات اخیر ورزشگاه الغدیر اهواز تصریح کرد: اتفاقات ناخوشایندی که در قالب خشونت در ورزشگاه های سراسر کشور رخ می دهد برای همه محکوم است و باید یک آسیب شناسی جدی در این باره انجام شود؛ در این نوع از  اتفاقات تنها ورزشی در میان نیست و سایر موارد نیز دست به دست هم می دهند تا شرایط به این نحوه رقم بخورد، در ورزشگاه ها ایران یکسری ناملایمت ها و خشونت ها وجود در اد که محکوم است.

یزدی گفت: متاسفانه در مورد آنچه در ورزشگاه الغدیر اهواز رخ داد برخی ها در حق اهواز کم لطفی کردند، از این نوع اتفاقات پیشتر هم در تهران و برای تیم تراکتور سازی هم رخ داد اما آنقدر که در موضوع ورزشگاه الغدیر اهواز بزرگنمایی شد در سایر موارد چنین اتفاقی نیفتاد.

وی افزود: متاسفانه در جریان بازی قدری بزرگنمایی شد، در آن بازی کارهای تاکتیکی و فنی ما را کم ارزش کردند، ما در آن بازی به تیم قدرتمند و تا دندان مسلح پرسپولیس حتی برای یک بار هم فرصت گل زنی ندادیم  اما هیچ کس این را ندید و در مورد آن سخن نگفت.

وی اظهار کرد: امید می رود ورزشگاه ها از این حالت خارج شوند و برای آن بایستی یکسری امکانات برای هواداران داده شود، هواداران در این گرما نیاز به امکانات دارند، متاسفانه استرس ها باعث بروز یک سری مشکلات می شوند.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.