بانک ها موانع پرداخت تسهیلات در شادگان را رفع کنند

سرپرست فرمانداری شادگان گفت: بانک ها موانع پرداخت تسهیلات در شادگان را رفع کنند.
بانک ها موانع پرداخت تسهیلات در شادگان را رفع کنند

سعید حاجیان پیش از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی بانک های عامل این شهرستان با توجه به ظرفیت های موجود در شهرستان و ارائه پیشنهادهای اجرای طرح های فراگیر و پایدار و تبصره ۲۰ اظهار کرد: از کلیه بانک های شهرستان انتظار می رود در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر  و پایدار با متقاضیان معرفی شده از سوی دستگاه های اجرایی مربوطه همکاری کنند.

وی تاکید کرد: از کلیه بانک های شهرستان شادگان انتظار می رود با انعطاف و تعامل بیشتر زمینه حرکت بهتر در مسیر توسعه اشتغالزایی در سطح شهرستان را فراهم کنند.

سرپرست فرمانداری شادگان همچنین بر لزوم برگزاری جلسات منظم  شورای بانک های عامل هر هفته در شهرستان گفت: مقرر شد تمامی بانک ها،  گزارش عملکرد پرداخت تسهیلات خود را کتبا اعلام و در شورای بانک ها ارائه دهد.

وی با بیان اینکه باید از تمام ظرفیت ها برای ایجاد اشتغال در این شهرستان بهره گرفت، بیان کرد: نرخ بیکاری در شادگان بالا است و باید با ایجاد اشتغال زمینه برای کاهش نرخ بیکاری در این شهرستان فراهم شود.

به گزارش التزام، همکاری کلیه بانک های شهرستان در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان ، تسهیل در پرداخت تسهیلات ازدواج و… از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.