جزئیات قتل یکی از قوی ترین مردان ایران

مردمست که یکی از قوی‌ترین مردان ایران را با شلیک گلوله از پای در آورده بود، مدعی است هنوز نمی‌داند چرا او را کشته است.
جزئیات قتل یکی از قوی ترین مردان ایران

مرد ۴۰ ساله به نام آرش متهم است روز پنجشنبه با تیراندازی به مربی ورزشی خود، او را در خانهاش در محله شهرک غرب از پای در آورده است. با وقوع این جنایت و گزارش ماجرا به بازپرس محسن مدیرروستا، کشیک قتل دادسرای جنایی تهران دستور تحقیقات صادر شد. در این مرحله، عامل جنایت و دوست دیگرش که آنجا حضور داشت، بازداشت شدند. یکی از آنها میگفت شاهد جنایت بوده و عامل جنایت مدعی بود به قصد شوخی در حضور مهمانها شلیک مرگبار کرده است.

دو متهم پرونده روز شنبه برای ادامه تحقیقات به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شدند.

ابتدا آرش – عامل جنایت – به تشریح ماجرا پرداخت و به بازپرس پرونده گفت: من بدنسازی کار میکنم و با باشگاهی همکاری دارم. مقتول به نام علی مربی بدنسازی و پاورلیفتینگ بود. او قهرمانی کشوری داشت و در مسابقات قوی ترین مردان شرکت کرده بود. آن شب او و شهروز برای آوردن کارت عروسی خواهر شهروز به خانه مجردیام آمده بودند.

مشروب خوردیم و صحنهای مبهم از تیراندازی یادم میآید. انگیزهای برای قتل مربیام نداشتم. آن شب در حال خودم نبودم، نفهمیدم چطور شد به مربیام شلیک کردم. سلاح را سهسال قبل خریده بودم و بیش از یک بار از آن استفاده کردهام.

دیگر متهم پرونده نیز به بازپرس جنایی گفت: آن شب وقتی از سرویس بهداشتی بیرون آمدم، آرش را نزدیک اتاق نشیمن دیدم که سلاح شکاری به دست داشت. بعد هم به علی شلیک کرد. نمیدانم انگیزهاش چه بود. علی زخمی شده و فریاد میزد مرا به بیمارستان برسانید. آرش قصد داشت به پارکینگ برود و با خودرویش فرار کند که مانعش شدم و با پلیس تماس گرفتم. با حضور خانواده علی در محل تیراندازی، او را به بیمارستان بردیم که پزشکان گفتند فوت کرده است. شدت شلیک به حدی بود که در اتاق تخریب شد.

دو متهم پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند.

 

 

منبع : جام جم آنلاین

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.