واکنش فغانی به محاسبه حق قضاوتش در جام جهانی با دلار ۴۲۰۰ تومانی: قرار شد معادل فرانکی که واریز می‌شود، به ما دلار بدهند

داور بین‌المللی فوتبال کشورمان راجع به اینکه در فضای مجازی گفته شد قرار است حق فیفا به معادل دلار ۴۲۰۰ تومانی به تیم داوری ایران در جام جهانی پرداخت شود، عنوان کرد: این موضوع در فضای مجازی بازتاب زیادی داشت، اما این فقط بخشی از صحبت‌های من بود. ابتدا گفتند که پول ما را به معادل دلار ۴۲۰۰ تومانی پرداخت خواهند کرد که ماهم گفتیم این کار منصفانه نیست. هرچند روال این است ارزی که داخل کشور می‌شود، دولتی محاسبه شود، اما فدراسیون این موضوع را قبول نکرد و قرار شد معادل فرانکی که واریز می‌شود، به ما دلار بدهند.
واکنش فغانی به محاسبه حق قضاوتش در جام جهانی با دلار ۴۲۰۰ تومانی: قرار شد معادل فرانکی که واریز می‌شود، به ما دلار بدهند

داور بین‌المللی فوتبال کشورمان به بحث محاسبه حق قضاوتش در جام جهانی ۲۰۱۸ به معادل دلار ۴۲۰۰ تومانی واکنش نشان داد.

علیرضا فغانی درباره اینکه گفته می‌شد برای دریافت حق قضاوتش در جام جهانی ۲۰۱۸، به مشکلاتی برخورده است، اظهار داشت: با توجه به اینکه کشورمان گریبان‌گیر تحریم‌ها شده، این پول را نمی‌توانیم از فیفا دریافت کنیم. این مشکل فقط برای فدراسیون فوتبال نیست در بخش‌های دیگر هم این مشکل وجود دارد، البته قرار است با همکاری وزارت امور خارجه این پول از سوئیس پرداخت شود.

وی که در برنامه ورزشگاه شبکه ۵ سیما گفتگو می‌کرد، راجع به اینکه در فضای مجازی گفته شد قرار است حق فیفا به معادل دلار ۴۲۰۰ تومانی به تیم داوری ایران در جام جهانی پرداخت شود، عنوان کرد: این موضوع در فضای مجازی بازتاب زیادی داشت، اما این فقط بخشی از صحبت‌های من بود. ابتدا گفتند که پول ما را به معادل دلار ۴۲۰۰ تومانی پرداخت خواهند کرد که ماهم گفتیم این کار منصفانه نیست. هرچند روال این است ارزی که داخل کشور می‌شود، دولتی محاسبه شود، اما فدراسیون این موضوع را قبول نکرد و قرار شد معادل فرانکی که واریز می‌شود، به ما دلار بدهند.

 

منبع : انتخاب

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.