عکس عاشقانه سپهر حیدری و همسرش بعد از شایعات اخیر

کاپیتان سابق پرسپولیس بعد از شایعات اخیری که درباره وی در رسانه ها منتشر شده بود , عکس عاشقانه ای در کنار همسر و پسرش , منتشر کرد و شایعات اخیر را رد کرد. سپهر حيدري فوتباليست سابق تيم هاي پرسپوليس و ذوب آهن عکس هاي در کنار همسر و پسرش دياکو را در صفحه شخصي اش منتشر کرده است
عکس عاشقانه سپهر حیدری و همسرش بعد از شایعات اخیر

سپهر حیدری بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشورمان که چندی قبل به خبری مبنی بر اتهام قتل عمد درباره او منتشر شده بود که بعد معلوم شد وی نبوده است, عکس جدیدی از خودش و همسرش را به همراه پسرشان در کمال آرامش منتشر کرد.

سپهر حیدری نوشت:

*****

کنار تو فقط آروم می شم

پراز دلشوره ام هرجای دیگه

تو تقدیر منی بی لحظه ای شک

چشات اینو بهم هر لحظه می گه

عکس عاشقانه سپهر حیدری و همسرش بعد از شایعات اخیر

عکس سپهر حیدری و همسرش و فرزندشان

کاپیتان سابق پرسپولیس به شایعه در خصوص بازداشت خود به جرم قتل غیر عمد واکنش نشان داد. خبری در خصوص بازداشت گلزن قهرمانی پرسپولیس به جرم قتل غیر عمد منتشر شد که با واکنش سپهر حیدری همراه شده است.

این شایعه باعث شد تا گمانه‌زنی‌ ها به سمت سپهر حیدری که در جدال مقابل سپاهان موفق به ثبت گل در ثانیه‌های پایانی و قهرمانی شاگردان افشین قطبی شده بود، برود.

عکس عاشقانه سپهر حیدری و همسرش بعد از شایعات اخیر

سپهر حیدری فوتبالیست ایرانی در کنار همسر و پسرش دیاکو

این در حالی است که حیدری هرگونه مشکل این چنینی را تکذیب کرد و گفت: من در جریان این موضوع نیستم و خوشبختانه در کنار خانواده‌ام حضور دارم. برای این دوست عزیز که این مشکل هم برایش پیش آمده آرزوی سلامتی و برطرف شدن مشکل را دارم.

گفتنی است این خبر مربوط به یکی دیگر از بازیکنان پرسپولیس است که با توجه به حافظه تاریخی مربوط به گل سپهر حیدری این تصور را به وجود آورده که کاپیتان سابق این تیم به جرم قتل غیر عمد بازداشت شده است.

سپهر حیدری فوتبالیست کشورمان را مردم با گل زیبایش در بازی پایان لیگ هفتم به خاطر دارند وی هم اکنون با همسرش در کیش زندگی می کند و با به دنیا آمدن پسرش دیاکو به قول خودش خوشبختی اش کامل شده است و هرزگاهی عکس های عاشقانه از خانواده کوچک و خوشبختشان در شبکه های اجتماعی منتشر می کند. او بعد از اتمام فوتبال حرفه اش هم اکنون یک باشگاه ورزشی را به نام سرخ‌پوشان سپهر کیش را راه اندازی کرده و آن جا مشغول به کار می باشد. در ادامه عکس های از این فوتبالیست را همراه خانواده اش مشاهده خواهید کرد.

 

منبع :ایران ناز

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.