افق پیش روی اندیمشک جذب حداکثری سرمایه‌گذاری در بخش تولید است

فرماندار اندیمشک با تأکید بر رفع موانع و چالش‌های پیش‌روی کارآفرینی، گفت: افق پیش روی شهرستان جذب حداکثری سرمایه‌گذاری در بخش‌های تولیدی، کشاورزی، صنعت و روستائیان است.
افق پیش روی اندیمشک جذب حداکثری سرمایه‌گذاری در بخش تولید است

پیمان جهانگیری ظهر امروز در کارگروه ویژه اشتغال در اندیمشک که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، عنوان کرد: رفع محرومیت، توسعه اقتصادی یک‌پارچه، ایجاد اشتغال و رونق کسب‌وکار در اندیمشک باید به عنوان اصول مهم در توسعه پایدار مدنظر مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.

وی با ابراز خشنودی از اقدامات و تلاش‌های انجام شده در زمینه توانمندسازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در اندیمشک افزود: باید با استفاده از ظرفیت‌ها و تسهیلات موجود و جذب حداکثری اعتبارات مسیر توانمندسازی مددجویان تا حد امکان پیگیری و منجر به حصول نتیجه شود.

فرماندار اندیمشک با بیان اینکه موانع و چالش‌های پیش‌روی کارآفرینی رفع شود، اظهار کرد: افق دید شهرستان جذب حداکثری سرمایه‌گذاری در بخش‌های تولیدی، کشاورزی، صنعت و روستائیان است.

جهانگیری با اشاره به استعدادهای شهرستان در زمینه صنایع دستی و گردشگری گفت: باید ظرفیت‌ها و استعداد شهرستان بیش از گذشته معرفی و با حمایت از سرمایه‌گذاران فضای مناسب برای فعالیت بخش خصوصی در جهت ایجاد اشتغال، توسعه خدمات، رونق اقتصاد شهرستان و ایجاب صنایع و کارگاه‌های تولیدی فراهم آورد.

وی گفت: در ابتدای مسیر توسعه هستیم و همواره در مراحل ابتدایی کارهای بزرگ موانع، مشکلات و سختی‌ها وجود داشته اما با نگاه به افق روشن شهرستان باید برای اثرگذاری و بهره‌مندی شهروندان از نتیجه اعتبارات تلاش خود را دو چندان کنیم.

فرماندار اندیمشک در پایان با تاکید بر حمایت از بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران افزود: بیش از ۱۰ طرح اشتغالزا در شهرک صنعتی اندیمشک برای رونق اقتصادی و اشتغال جوانان طراحی و در حال اجرا است.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.