سرمربی دانمارک، حریف تیمش را تحسین می‌کند/ هاریدی: کرواسی تا اینجا بهترین تیم جام است

سرمربی تیم ملی دانمارک، اگی هاریدی که تیمش بعد از صعود به مرحله‌ی دوم جام جهانی باید در دور حذفی به مصاف کرواسی برود، برای حریف تیم خود احترام بسیار زیادی قائل است.
سرمربی دانمارک، حریف تیمش را تحسین می‌کند/ هاریدی: کرواسی تا اینجا بهترین تیم جام است

التزام – اگی هاریدی می‌گوید ما با تیمی روبرو هستیم که در مرحله‌ی گروهی، بهترین تیم بوده. کروات‌ها در گروه D جام جهانی فوق‌العاده ظاهر شدند و بدون از دست دادن حتی یک امتیاز، به عنوان تیم اول گروهی که به گروه مرگ معروف شده بود به دور حذفی راه یافتند.

دانمارک هم در روسیه بدون شکست بوده. آنها با دو تساوی و یک پیروزی، بعد از فرانسه به عنوان تیم دوم گروه C به مرحله‌ی یک‌هشتم نهایی رسیده‌اند. هاریدی می‌گوید ” شاید بتوان گفت کرواسی تا اینجا بهترین فوتبال را بازی کرده. بازی سختی در پیش است ولی ما بی‌صبرانه منتظر شنیدن سوت شروع بازی‌مان در مقابل کرواسی هستیم و با تمرکز کامل به استقبالش می‌رویم “. دانمارکی‌ها در ۱۹ بازی اخیر خود شکست نخورده‌اند ولی در این جام جهانی، تا کنون درخشان ظاهر نشده‌اند و در بازی آخرشان در مرحله‌ی گروهی، با صدای شدید سوت تماشاچی‌ها که از بازی هر دو تیم دانمارک و فرانسه ناراضی بودند به کار خود پایان دادند.

هاریدی در بازی مقابل کرواسی می‌تواند از یوسف پولسن، مهاجم باشگاه لایپزیگ استفاده کند. مهاجم گلزنی که در بازی مقابل فرانسه به دلیل دریافت دومین کارت زرد غایب بود.

 

 

منبع : ورزش۳

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.