اولین قضاوت داور زن در جام جهانی روسیه (عکس)

التزام – زیباترین داور زن برزیل در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به زمین بازی میرود ! داوری برخی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را این داور زن جذاب و زیبا که گویا اصالتی آلمانی دارد انجام میدهد .حضور نخستین زن که در جام جهانی روسیه قضاوت می کند واکنش ایرانی ها را درپی داشته […]
اولین قضاوت داور زن در جام جهانی روسیه (عکس)

التزام – زیباترین داور زن برزیل در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به زمین بازی میرود ! داوری برخی مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را این داور زن جذاب و زیبا که گویا اصالتی آلمانی دارد انجام میدهد .حضور نخستین زن که در جام جهانی روسیه قضاوت می کند واکنش ایرانی ها را درپی داشته است.

اولین بار در تاریخ جام جهانی فوتبال یک زن در روسیه قضاوت خواهد کرد.فرناندا کولمبو این کمک داور زن، به عنوان کمک داور مسابقه آتلتیکو مینیرو و کروزیرو، دو تیم دست یک برزیل بود ، که در پایان با مشکلاتی برای فرناندای ۲۵ ساله همراه شد.

اولین قضاوت داور زن در جام جهانی روسیه (عکس)

این مسابقه با نتیجه دو بر صفر به نفع آتلتیکو مینیرو به پایان رسید.مربی تیم کروزیرو بعد از آن بازی جنجالی گفت که خانم فرناندا پرچم خود را به اشتباه به علامت آفساید به نفع تیم رقیب بالا برده است.

درباره فرناندا گفته شده که وی از سه سال پیش داوری را به شکل حرفه ای آغاز کرده و هم اکنون مجوز داوری بین المللی را از فیفا دریافت کرده است.

او که ظاهرا آلمانی‌تبار است دو سال پیش به عنوان زیباترین کمک داور برزیلی انتخاب شد. و ۷۵% از شرکت کنندگان در یک همه پرسی، فرناندا را به عنوان زیباترین کمک داور انتخاب کردند، با این حال او تا چهارشنبه گذشته ناشناخته باقی مانده بود.

بر اساس این گزارش فرناندا روز چندی پیش مسابقه دو تیم معروف برزیلی یعنی سان پائولو و ریگاتاس را کمک داوری کرد. وی تاکنون ۱۷۰ مسابقه را داوری کرده است. ظاهرا تنها مشکل فرناندا، برخورد بازیکنان هنگام بازی است. برخی از بازیکنان عصبی که به جنجال‌آفرینی و برخورد با داوران عادت دارند، در برخورد با فرناندای زیبا روی چهره‌ای آرام از خود نشان می‌دهند.

حضور این خانم داور در رقابت های روسیه واکنش کاربران ایرانی را در پی داشته و همه نگران هستند به خاطر عدم وجود امکان پخش حضور این داور در یک مسابقه فوتبال صدا و سیما چه برنامه ای در این زمینه دارد.

اولین قضاوت داور زن در جام جهانی روسیه (عکس)

منبع :ایران ناز

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.