ولبک به دنبال کسب رکورد بکام با پیراهن انگلیس

مهاجم توپچی ها تعداد گل های ملی خود را به عدد ۱۶ رساند و تنها یک گل دیگر تا رسیدن به رکورد اسطوره منچستریونایتد و رئال مادرید فاصله دارد.
ولبک به دنبال کسب رکورد بکام با پیراهن انگلیس

التزام – مهاجم توپچی ها تعداد گل های ملی خود را به عدد ۱۶ رساند و تنها یک گل دیگر تا رسیدن به رکورد اسطوره منچستریونایتد و رئال مادرید فاصله دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دنی ولبک در آستانه رسیدن به رکورد گل های دوید بکام در تیم ملی فوتبال انگلیس است. مهاجم تیم فوتبال آرسنال تنها یک گل تا رسیدن به این رکورد فاصله دارد.

ستاره توپچی های شهر لندن توانست در بازی مقابل تیم ملی فوتبال کاستا ریکا گل های ملی خود را به عدد ۱۶ برساند. ولبک در پیروزی ۲ بر صفر سه شیر ها در این بازی برای سی و نهمین بار پیراهن تیم ملی انگلیس را بر تن کرد تا با روحیه ای مضاعف وارد جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شود.

او در گفت و گو با خبرنگاران گفت: همه ما در حالی بزرگ شدیم که بازی های دیوید بکام را تماشا می کردیم. اینکه تنها یک گل با او فاصله دارم حس خوبی است. قطعا دوست دارم بیشتر برای تیم ملی کشورم بازی کنم و گل های بیشتری بزنم. چنین هدفی دارم و می خواهم به پیشرفت خود ادامه دهم.

ولبک درباره جایگاه خود در تیم ملی افزود: مارکوس(رشفورد) فوق العاده است و واردز(واردی) در تمامی دقایق بازی خطرناک عمل می کند، رقابت بسیار شدیدی برای بازی در خط حمله تیم وجود دارد، اما من رکورد گلزنی خوبی دارم و همیشه سعی می کنم با دوندگی بالا خود را در موقعیت خوب قرار دهم.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.