راننده مست دختر دانشجو را دو بار زیر گرفت / به من بی محلی کرد، من هم او را له کردم !+عکس

دختر دانشجویی که با اهدای عضوش جان دیگران را نجات داد.
راننده مست دختر دانشجو را دو بار زیر گرفت / به من بی محلی کرد،  من هم او را له کردم !+عکس

التزام – به گزارش گروه ترجمه رکنا، کیت والی نوجوان ۱۸ ساله اهل یورکشایر، در حالی که از مدرسه بعد از آخرین امتحان نهایی اش بازمی گشت  با خودرویی که راننده اش مست بود تصادف کرد و دچار مرگ مغزی شد.

کران مگ گوان (راننده خودرو) در اعترافاتش به پلیس گفت: در حالت مستی بوده و بعد از استفاده از مواد مخدر با ماشین در خیابان ها ویراژ می داده که با کیت برخورد می کند و وقتی سعی می کرد او را به اجبار سوار ماشین خود کند با ممانعت و جیغ او رو به رو شد. و چون در حالت عادی خودش نبوده تصمیم می گیرد او را با ماشین له کند.

وی ادامه داد : اصلا از این بابت که کیت به او بی محلی کرده راضی نبوده و هرجوری که بود باید انتقام می گرفت و در یک تصمیم ناگهانی به دنبال او می رود و فقط ۴۰۰ متر مانده به خانه کیت با سرعت به او برخورد و زیر چرخ های ماشینش له می کند.

وقتی همسایه ها و مردم ماجرا را از نزدیک دیدند سریع به سمت راننده حمله ور شده و قبل از این که او فرار کند دستگیرش کردند.

کیت بعد از امدادرسانی و انتقال به بیمارستان دچار مرگ مغزی شد و پدرش در حالی که گریه می کرد در بیمارستان گفت: ما داشتیم او را کم کم آماده می کردیم که به دانشگاه برود اما الان فقط می توانم اجازه دهم جوانان دیگری که منتظر ادامه زندگی هستند با اعضای بدن دخترم بتوانند دوباره زندگی کنند.

پزشکان پس از عمل های مختلف ۹ عضو از بدن کیت را به بیماران اهدا کردند. دادگاه راننده خاطی چند روز دیگر برگزار و اعلام رای خواهد کرد.

 

منبع : رکنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2018 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.