آماده باش هلال احمر در خوزستان/ از مفقودی تا خسارت به عشایر

صادق سلامت :علاوه بر وضعیت جوی موجود، در زمینه ریزگردها آمادگی نیروها به دلیل احتمال و پیش بینی بارندگی شدید، آبگرفتگی و سیل نیز هست؛ تمامی نیروهای امدادی در حالت آماده باش هستند.
آماده باش هلال احمر در خوزستان/ از مفقودی تا خسارت به عشایر

التزام – صادق سلامت اظهار کرد: اعلام آماده باش جمعیت هلال احمر را در شهرستان های مختلف باغملک، لالی، دزفول؛ شوش، اندیمشک، ایذه و اندیکا داریم.

وی افزود: علاوه بر وضعیت جوی موجود، در زمینه ریزگردها آمادگی نیروها به دلیل احتمال و پیش بینی بارندگی شدید، آبگرفتگی و سیل نیز هست؛ تمامی نیروهای امدادی در حالت آماده باش هستند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به بارندگی وسیع در لالی و دزفول تصریح کرد: شب گذشته بارندگی شدید و طوفان در این دو شهرستان باعث از بین رفتن چادر برخی عشایر حومه شده و هر دو به عنوان منطقه امدادی اعلام شدند؛ البته امدادرسانی به عشایر انجام شده است.

سلامت ادامه داد: در چند شهرستان عملیات امدادی داریم و عملیات امدادرسانی هنوز تداوم دارد که از آن جمله می توان به باغملک و عشایر کوی المهدی دزفول اشاره کرد.

وی در خصوص شهر آبادان نیز بیان کرد: امروز در شهر آبادان نیز تاکنون دو هزار و ۳۰۰ ماسک توزیع شده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: چهار نفر گمشده و مفقودی در منطقه گندمکار امامزاده باغملک داریم که از اهالی محلی هستند. این افراد متأسفانه از دیروز بعدازظهر گم شده اند و تا کنون دو تیم به منطقه اعزام شده و در این شرایط نامطلوب جوی همچنان عملیات جستجو و نجات ادامه دارد.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.