سفرهای نوروزی تا چهارم فروردین از مرز ۲۲ میلیون نفر – شب گذشت

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در پایان عنوان کرد: خوزستان جزو پنج استان کشور در زمینه سفرهای نوروزی است. مازندارن اولین استان و گیلان و خراسان رضوی نیز جزو پنج استان اول هستند.
سفرهای نوروزی تا چهارم فروردین از مرز ۲۲ میلیون نفر – شب گذشت

التزام – علی اصغر مونسان در بدو وورد به خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دیدار با مردم، استاندار و بازدید از مناطق عملیاتی و نقاطی که زائران راهیان نور به آن سفر می کنند و احترام به شهیدان هدف از سفرم است.

وی افزود: خوشبختانه از ۲۷ اسفند تا ۴ فروردین از مسافرت ها مرز ۲۲ میلیون نفر- شب عبور کردیم که رشد ۱۱ درصدی داشته و عدد بسیار خوبی است و همچنان سفرها ادامه دارد.

 رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور تصریح کرد: عددهایی که در مناطق تاریخی و آثار باستانی ثبت شده خیلی بالا است و رکورد محسوب می شود و خوشبختانه نشان دهنده افزایش سفر است.

مونسان بیان کرد: سفر گردشگران خارجی هر چند نسبت به سال های گذشته کمتر بوده البته نسبت به سال قبل رشد داشته و امیدواریم تا نیمه دوم ادامه پیدا کند.

وی خبر داد: با استاندار خوزستان در حال رایزنی هستیم تا طرح تعطیلات زمستانه را اجرا کنیم چون به رونق گردشگری در مناطق جنوبی کشور کمک می کنند چون ایام خوب آنها در نیمه دوم سال است و با این طرح رونق خوبی برای استان های جنوبی دارد.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.