«آیت‌الله میرعمادی» در پی توهین به قوم لر به رهبری نامه نوشت

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد در پی توهین به قوم لر به مقام معظم رهبری نامه نوشت.
«آیت‌الله میرعمادی» در پی توهین به قوم لر به رهبری نامه نوشت

التزام – آیت‌الله سید احمد میرعمادی در پی توهین به قوم لر به مقام معظم رهبری نامه نوشت، متن این نامه به شرح زیر است:

محضر مبارک رهبر فرزانه و حکیم انقلاب اسلامی:

حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای دام‌ظله الوارف

بعدالتحیه والسلام

به استحضار عالی می‌رساند مدتی است اشخاص و جریانی با توهین به قوم لر به دنبال تحریک احساسات این مردم غیور و ولایی می‌باشند، همان‌طور که حضرت‌عالی فرمودید « قوم لر در طول تاریخ به شجاعت و شهامت، دلاور مردی و وفادار به اسلام و انقلاب، ولایت و رهبری شهره هستند و در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با تقدیم شش هزار و ۵۰۰ شهید دین خود را ادا نمودند».

باوجود محرومیت و آمار بالای بیکاری در استان لرستان، اما این مردم شریف، نجیب و اصیل با صبر و قناعت، سختی‌ها را به خاطر انقلاب اسلامی تحمل نموده و با حضور درصحنه‌های گوناگون حماسه‌های جاویدان متعددی را به نام خود رقم زدند.

به نظر می‌رسد این ایستادگی و افتخارات قوم لر بر دشمنان و بدخواهان و افراد جاهل سنگین آمده و با توهین به آنان درصدد انتقام‌گیری هستند، قطعاً این‌گونه اقدامات اهانت‌آمیز علاوه بر حرمت شرعی، وحدت و همدلی و امنیت ملی را به مخاطره می‌اندازد.

این‌جانب به نیابت از سوی مردم ولایتمدار و شهید و پرور استان لرستان، ضمن محکوم کردن این‌چنین حرکات وقیحانه و مکاتبات توهین‌آمیز و غیرقابل‌توجیه، از مستطاب عالی استدعا دارم دستور فرمایید به‌پاس احترام به فداکاری و وفادار این مردم انقلابی و ولایی و جلوگیری از تکرار این‌گونه اقدامات مخل به وحدت و امنیت، اقدامات مقتضی را مبذول دارند.

طول عمر پربرکت حضرت‌عالی را از خداوند متعال مسئلت دارم.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.