شفاف سازی هزینه ها تا آخر هفته انجام می شود

محمد مهدی حیدریان در نشست رسانه ای خود به پرسش خبرنگاران پاسخ گفت.
شفاف سازی هزینه ها تا آخر هفته انجام می شود

التزام – محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی صبح امروز یکشنبه ۲۰ اسفند در نشست خبری خود به پرسش خبرنگاران پاسخ داد.

وی در ابتدای این پرسش و پاسخ گفت: برای تولید مشترک به منطقه و آسیا و کشورهای اسلامی و دیگر کشورها در بنیاد فارابی توجه می شود. در بحث تولید، محتوا یکی از نیازها و نقص های ما است و امیدوارم بتوانیم با نهادهای مختلف در این زمینه همکاری کنیم.

حیدریان در پاسخ به این پرسش که رضاداد در تصمیم های سازمان سینمایی نقش دارد، توضیح داد: رضاداد از دوستان خوب من است و من از وی درخواست همکاری کردم. رضاداد از سال ۸۲  به صورت حرفه ای به سینما وارد شد و حالا به عنوان مشاور از وی استفاده می کنم. در دوره جدید می خواهیم یک جهش را با برنامه جلو ببریم و تنها نقش آقای رضاداد به عنوان مشورت کننده است و بیش از این نیست.

وی سپس درباره ممیزی فیلم ها بیان کرد: در محصولات فرهنگی، فیلم این ویژگی را دارد که با رویدادهای اجتماعی رابطه مستقیم دارد. در جشنواره فجر به دلیل اینکه فاصله کمی بین آماده شدن فیلم تا حضور در جشنواره دارد ۲ نفر فیلم ها را بازبینی می کردند اما امسال همه اعضا فیلم ها را دیدند و دیگر نیازی به بازبینی نیست. مگر اینکه یک فیلم بعد از جشنواره تغییر کند اما در موارد معدود برخی از فیلم ها شایبه ایجاد می کند که آن مساله امری متفاوت است.

رئیس سازمان سینمایی درباره شفاف سازی هزینه ها بیان کرد: تلاش داریم شفاف سازی کنیم، تا آخر این هفته همه موارد شفاف سازی می شود. ابراهیم داروغه زاده نیز در جشنواره مدیریت خوبی در هزینه داشت و بین ۳۰ تا ۴۰ درصد گذشته هزینه شده است.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.