آتش سوزی در تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول کاملاً مهار شد/ رفع کامل خطر 

علت این حادثه در دست بررسی است.
آتش سوزی در تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول کاملاً مهار شد/ رفع کامل خطر 

التزام – امیرعیسی زاده اظهار کرد: حادثه آتش سوزی که ساعت ۲۱:۱۵ دقیقه چهارشنبه شب در زاغه انبار مهمات تیپ ۲۹۲ زرهی شهیدآزادی دزفول  رخ داد با حضور به موقع نیروهای امدادی و آتش ‌نشانی تا پایان شب گذشته و پس از ساعاتی به طور کامل مهار شد.

وی با بیان اینکه در این حادثه به کسی آسیبی وارد نشده است، افزود: تیم بازرسی و ایمنی این تیپ در حال بررسی علت دقیق وقوع حادثه آتش سوزی است.

سرپرست فرمانداری دزفول بیان کرد: در پی وقوع حادثه آتش سوزی و انفجار مهمات جنگی در تیپ ۲۹۲ زرهی دزفول، خانواده های ساکن این یگان نظامی برای احتیاط محل سکونت خود را برای ساعاتی ترک کردند که با کنترل و مهار آتش مجددا به خانه های خود بازگشتند.

وقوع آتش سوزی و انفجارهای پی در پی ناشی در زاغه مهمات جنگی در این یگان نظامی برای ساعاتی موجب ترس و نگرانی مردم شهرهای دزفول و اندیمشک در شامگاه چهارشنبه شد.

در پی وقوع این حادثه علاوه بر نیروهای آتش نشانی و اورژانس دزفول ، چهار تیم امداد و نجات جمعیت هلال احمر از دزفول و یک تیم از اندیمشک به محل حادثه اعزام شدند و سه دستگاه آمبولانس و چهار خودروی پشتیبانی هلال احمر همچنان در منطقه مستقر بوده و در آماده باش کامل بسر می برند.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.