ارائه دستاوردهای جدید صنعت خودرو سازی در نمایشگاه خودروی اهواز

سیزدهمین نمایشگاه خودرو خوزستان در محل نمایشگاه های بین المللی اهواز از هفتم الی ده اسفندماه از ساعت ۱۵ تا ۲۲ پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان صنعت خودرو است.
ارائه دستاوردهای جدید صنعت خودرو سازی در نمایشگاه خودروی اهواز

التزام – نور اله حسن زاده در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه خودرو که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی اهواز برگزار شد، عنوان کرد: بدون شک صنعت خودرو به عنصری جدا نشدنی از زندگی انسان امروزی تبدیل شده است به گونه ای که صاحبان و دست اندر کاران این حوزه شبانه روز در تلاش هستند تا در کنار رقابت و پیشی گرفتن از یکدیگر، سطح کیفی و چهره زندگی انسان را بالا ببرند.

وی افزود: سیزدهمین نمایشگاه خودرو با حضور و مشارکت ۴۵ شرکت خودرویی از تولید کنندگان خودرو و نمایندگان خودروهای داخلی و خارجی در مساحتی بالغ بر پنج هزار متر مربع در چهار سالن در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی خوزستان برگزار می شود.

حسن زاده تصریح کرد: یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه را می توان ایجاد بستری مناسب در راستای ارتباط موثر بین تولید کننده و مصرف کننده عنوان کرد. به همین منظور آخرین دست آوردهای موجود در زمینه تولیدات خودرو نیز در این نمایشگاه ارائه می شوند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان اظهار کرد: با توجه به ظرفیت های موجود در استان می توان به فعالیت شرکت های خودروسازی در این منطقه امیدوار شد. البته برای این منظور در ابتدا باید زیر ساخت های لازم را فراهم کرد.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.