هنوز از وضعیت جعبه سیاه هواپیمای ای تی آر اطلاعی نداریم

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: هنوز از وضعیت جعبه سیاه هواپیمای ای تی آر اطلاعی نداریم و امیدواریم که با بهتر شدن آب و هوا شرایط صعود نیز فراهم شود.
هنوز از وضعیت جعبه سیاه هواپیمای ای تی آر اطلاعی نداریم

التزام – منصور شیشه فروش در خصوص آخرین وضعیت منطقه سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان، اظهار کرد: امروز هم چنان در ارتفاعات شاهد ابر ضخیم و بارش برف و باران هستیم و با وجود وزش باد، امکان انجام عملیات نیست.

وی با اشاره به سیاست‌های ستاد مدیریت بحران سازمان امداد و نجات مبنی بر توقف عملیات در شرایط بد آب و هوایی، بیان کرد: در ۲ استان هم چنان آمادگی‌ها برای انجام عملیات حفظ شده است و تیم‌های استان کهگیلویه و بویر احمر آماده هستند در استان اصفهان نیز ۵ تیم در منطقه پادنای سمیرم حضور دارند که شامل ۳۰ نفر کوهنورد متخصص هستند که با تجهیزات کامل در صورت بهبود شرایط هوا، صعود و انجام عملیات را انجام دهند.

مدیرکل مدیریت بحران استان اصفهان با اشاره به استقرار خودرو سیار سنجش وضعیت آب و هوا، عنوان کرد: دو استان اصفهان و کهگیلویه و بویر احمر هماهنگ با هم جلساتی را برگزار کرده‌اند و امروز نیز جلسه‌ای با حضور مسؤولان مربوطه هر ۲ استان در منطقه برگزار می‌شود و سناریوهای مختلفی طراحی شده که با بهبود شرایط آب و هوایی عملیات زمینی و هوایی را آغاز کنند.

وی در خصوص وضعیت جعبه سیاه هواپیما مطرح کرد: هنوز از وضعیت جعبه سیاه اطلاعی نداریم و امیدواریم که با بهتر شدن آب و هوا شرایط صعود نیز فراهم شود و باید بگویم که در مرحله اول انتقال پیکرها برای ما مهم‌تر است.

منبع : رکنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.