خواهرم به حرف مادرم گوش نکرد و سوار هواپیمای مرگ شد / گفتگو با برادر رویا داخته که چشم انتظار پیکر او هستند +عکس

برادر یکی از جانباختگان حادثه هوایی پرواز تهران – یاسوج گفت: خواهرم کارمند وظیفه شناسی بود و در هر موقعیتی مسئولیتی که به عهده داشت را ترجیح می داد.
خواهرم به حرف مادرم گوش نکرد و سوار هواپیمای مرگ شد / گفتگو با برادر رویا داخته که چشم انتظار پیکر او هستند +عکس

التزام – امیر برادر ۳۶ ساله رویا داخته یکی از جانباختگان حادثه پرواز هواپیمایی آسمان تهران- یاسوج از آخرین ماموریت کاری خواهرش گفت: خواهرم رویا ۲۷ ساله بود و مهندس کامپیوتر یک شرکت بود. بعد از خبر شنیدن سقوط هواپیما مادرم هنوز شوکه است و باور ندارد رویا به آسمان پر کشیده است. از روزی که به محل حادثه در پایین کوه دنا به همراه همه اعضای خانواده ساکن شده ایم مادرم بی قرارتر از همه است.

وی در ادامه بیان کرد: مادرم مدام زیر لب می گوید رویا برمی گردد او زنده است.

برادر رویا افزود: مادرم لحظه خداحافظی و جدایی از خواهرم به او گفته بود شرایط هوا مساعد نیست و ماموریتش را کنسل کند اما از آنجایی که رویا کارمند موظفی بود و ماموریت های زیادی به شهرهای مختلف می رفت در طول ماه به حرف مادرم گوش نکرد و راهی سفری ابدی شد.

امیر داخته تصریح کرد: همه چشم انتظار تحویل پیکر مسافران هواپیما هستیم و این چشم انتظاری طاقت فرسا شده و تحملش هر ثانیه سخت تر می شود. اینکه معلوم نیست این وضعیت اسفناک چه زمانی به پایان می رسد برای خانواده های چشم انتظار دردناک است.

وی در ادامه با اشاره به روحیات و خلقیات خواهر مرحومش گفت: رویا برای تحصیل و رسیدن به مهندسی تلاش های زیادی کرده بود و آرزوهای فراوانی برای آینده شغلی و زندگی اش داشت. دختر بی آزاری بود و فقط به کار و پیشرفت در کارش فکر می کرد.

منبع : رکنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.