برگزیدگان هفتمین جشنواره شعر خوزستان معرفی شدند

این جشنواره توانسته شاعران برتر را به کشور را معرفی و درحالی برگزار ‌شود که چند سالی به تعویق افتاد.
برگزیدگان هفتمین جشنواره شعر خوزستان معرفی شدند

التزام – علیرضا شکرریز دبیر هفتمین جشنواره شعر خوزستان در آئین اختتامیه این جشنواره اظهار کرد: این جشنواره توانسته شاعران برتر را به کشور را معرفی و درحالی برگزار ‌شود که چند سالی به تعویق افتاد.

وی افزود: این جشنواره حاصل تلاش شاعران شریفی است که جا دارد به آنها افتخار کنیم و هچنین حاصل تلاش مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان که می‌کوشد جان تازه‌ای در شعر استان دمیده شود.

در پایان این مراسم برندگان هفتمین جشنواره شعر استانی در سه بخش شعر سپید، کلاسیک و مجموعه شعر امشب در مراسم اختتامیه این جشنواره معرفی شدند.

در بخش کلاسیک، ابوالقاسم خورشیدی و جمال پناهی نژاد در رتبه سوم مشترک، فرزانه شریفات و سید دانیال موسوی در رتبه دوم مشترک و سعید بخشنده در رتبه اول قرار گرفتند.

همچنین در شعر سپید در بخش تک اثر، کبری حیدرزاده و ندا ذات محمدعلی شایسته تقدیر قرار گرفتند. احمد تمیمی و میثم خالدیان به صورت مشترک در رتبه سوم و محسن نیک فطرت و سید حسن موسوی به صورت مشترک در رتبه دوم قرار گرفتند.  هیئت داوران در این بخش، هیچ اثری را شایسته دریافت رتبه اول ندانست.

در بخش مجموعه شعر نیز اثر «تعطیلات» از صادق کریمی و «عشق روی اجاق» از لیلا بنی‌تمیم در رتبه سوم مشترک، مجموعه‌های شعر «زیر چتر آسمان» از علی زارعی رضایی و «آن تکه آسمان که تو بودی» از محمد قنبری در رتبه دوم مشترک و مجموعه شعر «دومینو» از ابوذر پاکروان و «مرثیه برای اروند» از حسین علی‌پور در رتبه اول قرار گرفتند.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.