انگشتر رهبر ایران به ابراهیم حاتمی کیا هدیه شد + عکس

خانواده جوان ترین شهید مدافع حرم کشور از ابراهیم حاتمی کیا تقدیر کردند.
انگشتر رهبر ایران به ابراهیم حاتمی کیا هدیه شد + عکس

التزام – به وقت شام ابراهیم حاتمی کیا و قصه رشادت های مدافعان حرم حالا به هم گره خورده اند، حالا بسیاری از خانواده های شهدای مدافع حرم ، چه این فیلم را دیده باشند چه روایتش را شنیده باشند، قدردان هنرمندی هستند که این بار دوربینش نقال ایثار و از خودگذشتگی مردانی است که برای دفاع از مرزهای اسلام ، از مرزهای کشور خودشان هم دورتر رفتند.

اتفاقی که واکنش های زیادی به دنبال داشته و حالا شهید نیوز خبر داده که سیدعین الله موسوی پدر شهیدسید مصطفی موسوی- جوان ترین شهید مدافع حرم کشور – به پاس این حرکت ، با یک هدیه ویژه و خاص از ابراهیم حاتمی کیا قدردانی کرده است.

پدر این شهید ۲۰ ساله در نامه خود به ابراهیم حاتمی کیا نوشته است :

«برادر ارجمندم جناب آقای ابراهیم حاتمی کیا

به شکرانه توفیق و به پاسداشت همت وثیق حضرتعالی در ساخت فیلم ( به وقت شام )، با درک بالا نسبت به مسائل فرهنگی ، ایثار و شهادت مدافعان حرم ، باعث و حامل آن گردید تا خانواده جوانترین شهید مدافع حرم سید مصطفی موسوی ، از جنابعالی کمال قدردانی و تشکر را بنمایم .
لذا اگر قابل بدانید هدیه ای برایتان در نظر گرفته ام که امیدوارم بپسندید. سلیقه تان را نمی دانم اما سعی کردم که بهترین هدیه را تهیه کنم که انگشتری است که مقام معظم رهبری به پاس شهادت تنها پسرم آن را به اینجانب هدیه دادند . (این انگشتر را ) به محضر شما هدیه می نمایم و برایتان آرزوی موفقیت های روزافزون مسئلت دارم.

سید عین الله موسوی پدر جوان ترین شهید مدافع حرم »

شهید سید مصطفی موسوی را خیلی ها با عنوان جوان ترین شهید مدافع حرم کشور می شناسند، جوانی که روز پنج شنبه ۱۸ آبان ۱۳۷۴ به دنیا آمد و روز پنج شنبه ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۴ و تنها ۳ روز پس از قدم گذاشتن به سن ۲۰ سالگی، در سوریه به شهادت رسید.

منبع : جام جم

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.