مارادونا: هیچکس برای آرژانتین احترام قائل نیست

دیگو مارادونا، اسطوره فوتبال آرژانتین مدعی شد که فوتبال آرژانتین، احترام و آبروی خود را در چند سال اخیر از دست داده است.
مارادونا: هیچکس برای آرژانتین احترام قائل نیست

التزام – شاگردان سامپائولی به سختی و با کسب نتیجه در دیدار پایانی موفق شدند به جام جهانی صعود کنند و این از معدود دفعاتی بود که آرژانتین دچار چنین مشکلاتی می‌شد. حال مارادونا مدعی شد که آرژانتین احترام خود را از دست داده است.

او گفت:” به جز مسی، دیگر جهان برای فوتبال آرژانتین احترامی قائل نیست. چیزی که من را ناراحت می‌کند این است که امروزه خیلی دشوار است که برای آرژانتین احترام قائل بود و هیچ تیمی از ما نمی‌ترسد. در دیدار اخیر مقابل نیجریه، نزدیک بود ۸ گل دریافت کنیم.

اینکه برای جام جهانی به مائورو ایکاردی تکیه کنیم شرم آور است، هیگواین ۱۰ برابر بهتر از اوست. مشخص است که سامپائولی هیچ چیز نمی‌داند و تنها چیزی که می‌داند این است که با دوستانش غذا بخورد.”

مارادونا سپس در رابطه با سامپائولی گفت:” ما با سامپائولی پروژه ای در سویا داشتیم، او با من تماس گرفت و گفت که خیلی دوست دارد با من همکاری کند و من هم به او گفتم که وقتی به دوبی آمد با من تماس بگیرد. سپس او گفت که سویا قصد داشته از من تقدیر به عمل بیاورد. با من شوخی نکنید، من فقط سه بازی برای سویا انجام دادم. اصلا منطقی نبود. اتفاقی که در حال افتادن بود، این بود که او همه چیز را برای حضورش در تیم ملی آرژانتین برنامه ریزی کرده بود و قصد داشت از من در عکسش استفاده کند.”

منبع: ورزش۳

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.