۲۰۰ هکتار زمین مردم وسط مزارع نیشکر آب ندارند

التزام – جواد کاظم نسب الباجی عصر امروز در مراسم افتتاح طرح های عمرانی شهرستان کاورن با دعوت مردم به حضور باشکوه در راهیپمایی حماسی ۲۲ بهمن اظهار کرد: امروز مدارس کانکسی در کارون برچیده شده و پروژه های آبرسانی روستاهای شهرستان نیز در آینده ای نزدیک به اتمام رسیده و جشن این حوزه را […]
۲۰۰ هکتار زمین مردم وسط مزارع نیشکر آب ندارند

التزام – جواد کاظم نسب الباجی عصر امروز در مراسم افتتاح طرح های عمرانی شهرستان کاورن با دعوت مردم به حضور باشکوه در راهیپمایی حماسی ۲۲ بهمن اظهار کرد: امروز مدارس کانکسی در کارون برچیده شده و پروژه های آبرسانی روستاهای شهرستان نیز در آینده ای نزدیک به اتمام رسیده و جشن این حوزه را نیز برگزار خواهند کرد.

وی با تأکید بر اولویت داشتن مسائل آموزشی استان بیان کرد: در روستاها نیاز به معلمان باتجربه داریم تا دانش آموزان دو زبانه را به خوبی تعلیم و تربیت کنند.

الباجی خطاب به مدیرکل آبفا روستایی خوزستان گفت: آب روستاهای سویسه از نظر کیفی مشکل دارد و از شما تقاضا داریم تا مشکلات آنها را حل کنید.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در روستای مبارکه سه،۲۰۰ هکتار زمین های حاصلخیز مردم در قلب مزارع نیشکر قرار دارد ولی از آب خوزستان محروم است و کشاورزان به کشت نیاز دارند؛ از استاندار خوزستان تقاضا می شود دستور تأمین آب این اراضی را صادر کند.

الباجی بیان کرد: نیشکر آمده قدمش هم روی چشم ولی مردمی که دود سیاه نیشکر را استشمام می کنند و تأمین آب کشاورزی حداقل خواسته ای است که می توان برای این مردم برآورده کرد.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.