مکان و ساعت راهپیمایی ۲۲ بهمن اهواز اعلام شد

التزام – حجت الاسلام سید لطف الله سپهر عنوان کرد: مسیر راهپیمایی ٢٢ بهمن ماه سال جاری در اهواز از میدان مولوی در منطقه امانیه، پل نادری، خیابان سلمان فارسی و در انتها، چهار راه آبادان تعیین شده است. این راهپیمایی در ساعت ۹:۳۰ صبح همان روز آغاز خواهد شد. وی افزود: مردم خوزستان در […]
مکان و ساعت راهپیمایی ۲۲ بهمن اهواز اعلام شد

التزام – حجت الاسلام سید لطف الله سپهر عنوان کرد: مسیر راهپیمایی ٢٢ بهمن ماه سال جاری در اهواز از میدان مولوی در منطقه امانیه، پل نادری، خیابان سلمان فارسی و در انتها، چهار راه آبادان تعیین شده است. این راهپیمایی در ساعت ۹:۳۰ صبح همان روز آغاز خواهد شد.

وی افزود: مردم خوزستان در استمرار انقلاب شکوهمند اسلامی نقش ویژه و ارزنده ای را ایفا کرده اند. در روز ٢٢ بهمن ماه نیز با حضور پر شور خود در این راهپیمایی با آرمان های انقلاب تجدید پیمان خواهند کرد.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان تصریح کرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری، مردم انقلابی خوزستان باید در راهپمایی امسال حرکتی نو و خیره کننده داشته باشند و توطئه دشمنان این انقلاب را در نطفه از بین ببرند.
سپهر اظهار کرد: حضور مردم استان در این راهپیمایی یک تکلیف شرعی، انقلابی و دینی است. از مردم شریف استان دعوت میکنیم تا در این راهپیمایی به همراه خانواده خود حاضر شوند و هر شهروند یک رسانه برای انعکاس این حرکت بزرگ باشند.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.