بازگشت خادم انگیزه‌ام را بیشتر کرد/ باید وزنم را تغییر می‌دادم

نایب قهرمان کشتی آزاد جهان گفت: پس از مدت‌ها دوری به دلیل مصدومیت، حالا در فکر بازگشتی پرقدرت و موفق به عرصه ملی هستم.
بازگشت خادم انگیزه‌ام را بیشتر کرد/ باید وزنم را تغییر می‌دادم

التزام – آزادکار وزن ۷۰ کیلوگرم اردوی تیم ملی کشتی بعد از کسب دو مدال نقره و برنز رقابتهای جهانی مسیر خوبی را در پیش گرفته بود، اما مصدومیت و سپس عمل جراحی، مانع ادامه این روند رو به رشد شد. البته او بعد از حدود دو سال دوری از میادین، دوباره توانست با طی کردن دوران نقاهت و تمرینات سبک به روزهای اوج خود نزدیک شود و هم اکنون تا نیمه راه رسیدن مجدد به دوبنده تیم ملی را طی کرده است.

سید احمد محمدی در آستانه آغاز اردوی تیم ملی کشتی آزاد به خبرنگار مهر گفت: خوشبختانه دوران درمانم را به خوبی پشت سر گذاشتم و بازگشت رسول خادم به راس امور تیم ملی هم انگیزه مضاعفی به من داد تا با قدرت به فکر رسیدن به تیم ملی باشم.

وی که در اردوی قبلی تیم ملی نیز حضور داشت، افزود: تمرینات سخت و پرفشاری را در اردوی قبلی پشت سر گذاشتیم و حالا مهای اردوی جدید هستیم. طبیعتا هر چه به رقابتهای قهرمانی آسیا نزدیک می شویم، این تمرینات نیز با فشار بیشتری همراه خواهد بود. من بعد از عمل جراحی، تمریناتم را با تمام توان آغاز کردم و حالا مشکلی برای افزودن بر حجم تمرینات و بازگشتی مقتدرانه ندارم.

محمدی در پایان در خصوص تغییر وزنش نیز گفت: پیش از این در وزن ۶۵ کیلوگرم کشتی می‌گرفتم که با صلاحدید کادر فنی و همچنین شرایط بدنی ام بهتر دیدم در وزن جدید یعنی ۷۰ کیلوگرم به کشتی ادامه دهم.فقط امیدوارم بتوانم از رقابتهای قهرمانی آسیا بازگشت خوب و موفقی به عرصه ملی داشته باشم.البته امسال بازی‌های آسیایی و مسابقات جهانی را پیش رو داریم که اگر کادر فنی صلاح بداند برای آینده برنامه‌ریزی دقیق تری انجام خواهم داد.

اردوی تیم ملی کشتی آزاد طی روزهای ۲۲ بهمن تا ۳ اسفندماه در محل خانه کشتی تهران برگزار می شود.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.