ضرورت تجهیز پایگاه های امداد جاده ای هلال احمر خوزستان

التزام – اقبال محمدیان ظهر امروز پنج شنبه در حاشیه بازدید محمود محمدی نسب دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور از پایگاه امداد و نجات جاده ای مشراگه  هلال احمر رامهرمز اظهار کرد: جوانان عملیات  امداد و نجات را با علاقه مندی خاصی و به نحو شایسته انجام می دهند و این جای تقدیر و تشکر […]
ضرورت تجهیز پایگاه های امداد جاده ای هلال احمر خوزستان

التزام – اقبال محمدیان ظهر امروز پنج شنبه در حاشیه بازدید محمود محمدی نسب دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور از پایگاه امداد و نجات جاده ای مشراگه  هلال احمر رامهرمز اظهار کرد: جوانان عملیات  امداد و نجات را با علاقه مندی خاصی و به نحو شایسته انجام می دهند و این جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: یکی از خواسته های ما از دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور، تجهیز پایگاه های امداد و نجات جاده جمعیت هلال احمر خوزستان به امکانات و تجهیزات مورد نیاز است.

نماینده مردم رامهرمز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  هر سازمانی زمانی می تواند ماموریت های خود را به خوبی انجام دهد که امکانات و تجهیزاتش کامل باشد.

بر اساس شاخص های عمومی و تخصصی حوزه عملیات های امدادی و ارزیابی های صورت گرفته بازرسان و ارزشیابان سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر کشور، پایگاه امداد و نجات بین شهری مشراگه از توابع رامشیر حائز رتبه دوم در سطح پایگاه های امداد و نجات کشور شد. همچنین این پایگاه رتبه نخست را در استان خوزستان به دست آورد.

 

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2019 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.