پرسپولیس باید مراقب افت فنی‌اش باشد/ نباید به طارمی خرده گرفت

مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: پرسپولیس چند هفته ای است زیبا بازی نمی کند و نتیجه‌گرایی را در راس امور فنی قرار داده است.
پرسپولیس باید مراقب افت فنی‌اش باشد/ نباید به طارمی خرده گرفت

التزام – ناصر ابراهیمی در خصوص وضعیت پرسپولیس در آستانه بازی با سپاهان در هفته بیست و دوم لیگ برتر گفت: بازی سختی پیش روی پرسپولیس است. من فکر می کنم اگر این تیم نتواند با حاشیه های همیشگی اش کنار بیاید به مشکل می خورد. کادر فنی پرسپولیس باید انگیزه این تیم را در حد بالایی نگه دارد.

مربی اسبق پرسپولیس تصریح کرد: این تیم درست بر عکس حریف سنتی خودش استقلال رفتار می کند. هر چقدر شاگردان وینفرد شفر توانسته اند با گذشت زمان، بازی های با نشاطی را انجام دهند پرسپولیس از این موضوع غافل است و فقط نتیجه گرایی را در دستور کار قرار می دهد.

وی ادامه داد: اخبار ناخوشایندی درباره برخی اختلافات ریز در بین بازیکنان پرپسولیس به گوشم رسیده است که امیدوارم شایعه باشد! اینکه بین برخی بازیکنان پول قراردادها بطور عادلانه داده نمی شود چندان جالب نیست و مدیریت باشگاه باید فکری به حال این موضوعات کند. وگرنه در ابتدای فصل آینده که پرسپولیس از حضور در نقل و انتقالات محروم است با خروج بازیکنان فعلی اش روبرو می شود که به ضرر این تیم خواهد بود.

مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص گلزنی های علی علیپور در پرسپولیس و در روزهایی که مهدی طارمی از این تیم رفته است اظهار داشت: علیپور شاگرد خودم بوده است و بارها به او گفتم مراقب حاشیه ها باشد. احساس می کنم او توانسته است خیلی خوب حاشیه ها را هم دریبل کند و به درد پرسپولیس بخورد. مساله طارمی را هم باید به فراموش سپرد و برای رفتنش نباید از او خرده گرفت. به هر حال هر بازیکنی می خواهد منبع درآمدی مناسبی برای خودش ایجاد کند. حالا او نتوانست خداحافظی مناسبی با هواداران پرسپولیس داشته باشد. اما دلیل نمی شود توانایی هایش را هم زیر سوال ببریم.

ابراهیمی در خصوص احتمال قهرمانی زودهنگام پرسپولیس در لیگ برتر گفت: اصلا نباید چنین تصوری کرد که پرسپولیس قهرمان شده است و حالا باید با تیم دومش به زمین برود. این تیم با مشکل کمبود بازیکن هم مواجه است و اگر نتواند خودش را جمع و جور کند به مشکل می خورد. به نظرم پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با مشکلات ریز و درشت زیادی روبرو خواهد شد.

منبع : مهر

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2020 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.