قائدی به هوش آمد و شاکر برای اهدای عضو آماده شد / اورژانس حضور دختر در خودرو را تایید کرد + فیلم و عکس

سخنگوی اورژانس کشور در گفتگو با خبرنگار حوادث رکنا از آخرین وضعیت مهدی قائدی و رضا شاکر گفت. از طرف دیگر پدر احمد رضا شاکر، نوجوانی که دو روز پیش همراه با مهدی قائدی تصادف کرد و دچار مرگ مغزی شد، با حضور در بیمارستان خلیج فارس بوشهر به اهدای اعضای فرزندش رضایت داد.
قائدی به هوش آمد و شاکر برای اهدای عضو آماده شد / اورژانس حضور دختر در خودرو را تایید کرد + فیلم و عکس

التزام – مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور در خصوص آخرین وضعیت مهدی قائدی، بازیکن استقلال بیان کرد: این حادثه ساعت ۱:۲۶ روز نهم بهمن در محور اتوبان امام علی(ع) بوشهر به اورژانس گزارش شد.

photo_2018-01-30_11-46-53
سخنگوی اورژانس خاطرنشان کرد: در این حادثه یک خودروی ام وی ام x33 واژگون شد و پنج سرنشین آن که چهار مرد و یک دختر بود مجروح شدند که با سه آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند.
وی در ادامه گفت: تاکنون سه نفر از مصدومان این حادثه ترخیص شدند و قائدی با سطح هوشیاری ۱۰ و شاکر با سطح هوشیاری سه همچنان بستری هستند. که قائدی شامگاه دیروز به هوش آمده اما شاکر طبق اعلام پزشکان مرگ مغزی شده است.

photo_2018-01-30_11-46-57
سطح هوشیاری انسان در حالت عادی ۱۵ است. یک منبع آگاه در پلیس بوشهر نیز گفت: هنوز مشخص نیست که چه کسی در زمان حادثه راننده خودرو بوده است و این مسئله در دست بررسی قرار دارد.

منبع : رکنا

مطالب پیشنهادی :

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق این سایت برای © 2021 پایگاه خبری تحلیلی التزام - هفته نامه التزام. محفوظ است.